Wiadomości z Mikołowa

Mikołowska Kolęda 2022: Miejski Dom Kultury zachęca do ćwiczeń. Nagrania już za miesiąc!

  • Dodano: 2022-11-04 07:00, aktualizacja: 2022-11-04 07:20

Już po raz czwarty MDK zaprasza do nagrania Mikołowskiej Kolędy. W tym roku zaśpiewamy "Tryumfy Króla Niebieskiego". Wystarczy kilkanaście minut 2 lub 3 grudnia, by zostać częścią wielkiego chóru mieszkańców!

Choć mamy dopiero listopad to Miejskim Dom Kultury w Mikołowie już zachęca do ćwiczenia emisji głosu, gdyż za miesiąc będzie można wziąć udział w niesamowitym przedsięwzięciu!

Na scenie MDK znów powstanie profesjonalne studio, do którego zapraszamy 2 grudnia między godziną 10.00, a 14.00 lub 3 grudnia między godziną 10.00, a 12.00. Mikrofon i oko kamery będą otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych - wystarczy zgłosić się o dowolnej porze we wskazanym przedziale czasowym z wypełnioną deklaracją uczestnictwa - informuje MDK Mikołów.

IV Mikołowska Kolęda: W Miejskim Domu Kultury pojawi się profesjonalne studio nagraniowe

Jak co roku, śpiewać będą władze miasta, nauczyciele, uczniowie, pracownicy Domu Kultury i innych miejskich jednostek, a także kapłani oraz wszyscy chętni. Każdy wykonawca dostanie słuchawki z podkładem, wyświetlony tekst i mikrofon.

Następnie wszystkie solowe wykonania zostaną profesjonalnie zmiksowane i jako film będą miały swoją internetową premierę przed Bożym Narodzeniem.

Poniżej prezentujemy tekst z muzyką do ćwiczeń. Niech znowu kolęda połączy wszystkich mieszkańców naszego miasta we wspólnym śpiewie! - informuje MDK.

Potrzebne do zgłoszenia uczestnictwa dokumenty są dostępne w formie plików PDF na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury.

mikolowska koleda 2022

Tak brzmiała Mikołowska Kolęda w ubiegłym roku!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również