Wiadomości z Mikołowa

Mikołowscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge

  • Dodano: 2020-06-16 08:15, aktualizacja: 2020-06-16 08:37

Jak wszyscy, to wszyscy. Teraz śmiało można już powiedzieć, że cała jednostka garnizonu mikołowskiego wzięła udział w charytatywnym wyzwaniu jakim jest funkcjonująca od pewnego czasu charytatywna akcja pod nazwą #GaszynChallenge. Po mundurowych z komisariatów w Orzeszu i Łaziskach Górnych przyszedł czas na policjantów z Mikołowa. Reprezentanci każdego wydziału, zwarci i gotowi, przystąpili do "pompowania". Jesteśmy po to, by chronić i pomagać!

Cel akcji jest jak najbardziej szczytny: zbiórka środków pieniężnych na terapię dla chorych dzieci

Początkowa akcja dotyczyła zbiórki 9 mln złotych na kosztowną terapię genową dla 18-miesięcznego Wojtusia chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Kwota w całości została zebrana, a wielki zryw serc i solidarność wszystkich osób biorących udział w tym wyjątkowym wyzwaniu może pomóc także innym chorym dzieciom.

#GaszynChallenge to akcja, która łączy dbanie o kondycję fizyczną z pomocą osobie potrzebującej. Włączają się w nią różne instytucje, samorządowcy, przedstawiciele firm, a także prywatne osoby. Została zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna (pow. wieluński).

Mikołowscy policjanci otrzymali nominację do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu od druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach Dolnych.

Więcej: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengehaniap

Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie do akcji nominuje Urząd Miasta 

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (2)    dodaj »

  • Art hotel

    A na ropolu nocą mają wesoło

  • Komendant

    Po co im maski ? Jak zwykle wszystko na pokaz ..,,

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również