Wiadomości z Mikołowa

Mikołowscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge

  • Dodano: 2020-06-16 08:15, aktualizacja: 2020-06-16 08:37

Jak wszyscy, to wszyscy. Teraz śmiało można już powiedzieć, że cała jednostka garnizonu mikołowskiego wzięła udział w charytatywnym wyzwaniu jakim jest funkcjonująca od pewnego czasu charytatywna akcja pod nazwą #GaszynChallenge. Po mundurowych z komisariatów w Orzeszu i Łaziskach Górnych przyszedł czas na policjantów z Mikołowa. Reprezentanci każdego wydziału, zwarci i gotowi, przystąpili do "pompowania". Jesteśmy po to, by chronić i pomagać!

Cel akcji jest jak najbardziej szczytny: zbiórka środków pieniężnych na terapię dla chorych dzieci

Początkowa akcja dotyczyła zbiórki 9 mln złotych na kosztowną terapię genową dla 18-miesięcznego Wojtusia chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Kwota w całości została zebrana, a wielki zryw serc i solidarność wszystkich osób biorących udział w tym wyjątkowym wyzwaniu może pomóc także innym chorym dzieciom.

#GaszynChallenge to akcja, która łączy dbanie o kondycję fizyczną z pomocą osobie potrzebującej. Włączają się w nią różne instytucje, samorządowcy, przedstawiciele firm, a także prywatne osoby. Została zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna (pow. wieluński).

Mikołowscy policjanci otrzymali nominację do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu od druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach Dolnych.

Więcej: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengehaniap

Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie do akcji nominuje Urząd Miasta 

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Art hotel

    A na ropolu nocą mają wesoło

  • Komendant

    Po co im maski ? Jak zwykle wszystko na pokaz ..,,

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.