Wiadomości z Mikołowa

Mikołów miał "nowego burmistrza". Zwycięzca zabawy charytatywnej objął stery nad miastem

  • Dodano: 2021-11-29 11:30

W piątek 26 listopada przez 2 godziny Mikołów miał "nowego burmistrza". Narady inwestycyjne, spotkania z mediami, miejska planistyka, wizytowanie inwestycji - to nie przelewki. Przekonał się o tym Wiktor - nowy, tymczasowy Burmistrz.

Mały burmistrz Mikołowa

Wiktor zwyciężył w zabawie charytatywnej, dzięki której na kilka godzin objął stery nad miastem. W arkana zarządzania samorządem wprowadzał go zastępca Burmistrza Mateusz Handel, bo właśnie na jego zaproszenie Wiktor zawitał do Urzędu.

– Z nieukrywaną przyjemnością mogłem pokazać mu "dzień z życia". Chłopak świetnie odnalazł się w nowej roli. Rozważał warianty nowych inwestycji, przez kamery monitoringu przyglądał się bezpieczeństwu miasta, sprawdził też, czy "serce" naszego ratuszowego zegara bije jak należy. Wiktor jako jeden z pierwszych mieszkańców Mikołowa mógł zwiedzić wnętrza nowej siedziby Centrum Aktywności Społecznej przy Rynku 2. Przy filiżance kakao snuliśmy plany o Mikołowie na przyszłe lata – powiedział nam Mateusz Handel zastępca burmistrza Mikołowa.

Wiktor udzielił także wywiadu prasowego i radiowego, a na koniec otrzymał od zastępcy burmistrza pamiątkowy certyfikat i pamiątki.

Komentarze (2)    dodaj »

  • jorg

    Przynajmniej nie szkodzi jak piechula :)

  • Adolf

    Przynajmniej ktos w tym urzedzie zaczal robic, niby 2 godziny ale to i tak duzo

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również