Wiadomości z Mikołowa

Komunikat przewodniczącej Rady Miejskiej w Mikołowie

  • Dodano: 2020-03-18 09:45

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov 2 wywołującego chorobę COVID-19 informuję, że zaplanowana na dzień 24.03.2020 r. sesja Rady Miejskiej odbędzie się z zachowaniem wszystkich rekomendowanych środków ostrożności.

Zniesiony został temat wiodący „współpraca Miasto – Powiat, w tym omówienie inwestycji zrealizowanych w 2019 roku, w których Gmina partycypowała, oraz wspólnych inwestycji zaplanowanych na 2020 rok”.

Jednocześnie zwróciłam się z prośbą do Burmistrza Miasta Mikołowa o ograniczenie liczby urzędników obecnych na sesji.

Zwracam się z prośbą do pracowników urzędu, przedstawicieli jednostek pomocniczych i organizacyjnych, do przedstawicieli mediów oraz mieszkańców, żeby w miarę możliwości ograniczyć obecność na sesji, a jej przebieg śledzić on-line.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w naszym kraju proszę mieć na uwadze, że forma sesji oraz jej data mogą jeszcze ulec zmianie.

Liczę na Państwa zrozumienie.

Z wyrazami szacunku,
Katarzyna Syryjczyk-Słomska
Przewodnicząca Rady Miejskiej Mikołowa

Komentarze (1)    dodaj »

  • jorguś

    Na upartego Rada Miasta może obradować na videokonferencji. Uczniowie dają rady dzięki komputerom więc radni również sobie poradzą. A rozliczyć się za miniony rok warto, oj warto...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również