Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Komunikat przewodniczącej Rady Miejskiej w Mikołowie

  • Dodano: 2020-03-18 09:45

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov 2 wywołującego chorobę COVID-19 informuję, że zaplanowana na dzień 24.03.2020 r. sesja Rady Miejskiej odbędzie się z zachowaniem wszystkich rekomendowanych środków ostrożności.

Zniesiony został temat wiodący „współpraca Miasto – Powiat, w tym omówienie inwestycji zrealizowanych w 2019 roku, w których Gmina partycypowała, oraz wspólnych inwestycji zaplanowanych na 2020 rok”.

Jednocześnie zwróciłam się z prośbą do Burmistrza Miasta Mikołowa o ograniczenie liczby urzędników obecnych na sesji.

Zwracam się z prośbą do pracowników urzędu, przedstawicieli jednostek pomocniczych i organizacyjnych, do przedstawicieli mediów oraz mieszkańców, żeby w miarę możliwości ograniczyć obecność na sesji, a jej przebieg śledzić on-line.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w naszym kraju proszę mieć na uwadze, że forma sesji oraz jej data mogą jeszcze ulec zmianie.

Liczę na Państwa zrozumienie.

Z wyrazami szacunku,
Katarzyna Syryjczyk-Słomska
Przewodnicząca Rady Miejskiej Mikołowa

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • jorguś

    Na upartego Rada Miasta może obradować na videokonferencji. Uczniowie dają rady dzięki komputerom więc radni również sobie poradzą. A rozliczyć się za miniony rok warto, oj warto...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.