Wiadomości z Mikołowa

Karta seniora w Mikołowie

  • Dodano: 2018-06-19 10:45

Karta obowiązuje obecnie w ponad 80 miastach i gminach w całym kraju, a także w wielu miastach śląskiej aglomeracji, korzysta z niej już ponad 150tys. seniorów, a zniżki oferuje ponad 1200 firm i instytucji, w tym znane uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, instytucje kultury itp.

Przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 60-ty rok życia. Wydawaniem zajmuje się Mikołowska Rada Seniorów, podczas swoich cotygodniowych dyżurów (poniedziałek od 10:00 do 12:00 w sali 21 Miejskiego Domu Kultury). Dzięki temu mikołowscy seniorzy mogą wyrobić kartę na miejscu, od ręki, bez ponoszenia kosztów.

Zapraszamy również wszystkie mikołowskie firmy, które będą chciały przystąpić do programu. Przedsiębiorstwa, które przystępują do programu zyskują większą rozpoznawalność wśród tej grupy wiekowej klientów, a wysokość udzielanych rabatów czy zniżek jest dobrowolna.

Zainteresowani przystąpieniem do programu przedsiębiorcy mogą zgłosić się do pani Sabiny Grzywok, Głównego Specjalisty ds. Polityki Senioralnej, od poniedziałku do czwartku od 8:30 do 13:30 tel. 32 32 48 522 mail sabina.grzywok@mikolow.eu

„Karta Seniora” to projekt o zasięgu ogólnopolskim, realizowany przez krakowskie Stowarzyszenie „MANKO”.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również