Wiadomości z Mikołowa

Karta Mieszkańca Gminy Mikołów

  • Dodano: 2018-01-09 07:45, aktualizacja: 2018-01-08 11:23

Program Karty Mieszkańca Gminy Mikołów to Program zainicjowany w połowie maja ubiegłego roku.

Pod koniec grudnia 2017 r. wydano 1 000 kartę mieszkańca. A do minionego piątku wydano ich już 1 039.

5 stycznia br. dbyło się spotkanie posiadaczki 1 000 karty z Burmistrzem Mikołowa Stanisławem Piechulą, który pogratulował Pani Weronice otrzymanie karty oraz wręczył gadżety z logiem Mikołowa oraz zaproszenie na Bal Mikołowianina.

Program skierowany jest do mieszkańców Gminy Mikołów płacących podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Mikołowie, a w zeznaniu podatkowym deklarujący, że ich miejscem zamieszkania jest Gmina Mikołów.

Mieszkańcy posiadający kartę mogą korzystać ze zniżek w blisko 60 obiektach i punktach zlokalizowanych na ternie gminy. Są tu obiekty gminne takie jak np. Kryta pływania czy Lodowisko, ale także obiekty handlowe i usługowe. Lista Parterów programu systematycznie się zwiększa. Pełna lista zniżek jest dostępna pod poniższym linkiem: http://www.mikolow.eu/?id=953. Zaś Regulamin Programu Karty Mieszkańca Gminy Mikołów oraz wszystkie dokumenty związane z Programem są dostępne na stronie Urzędu Miasta Mikołów www.mikolow.eu w zakładce Program Karty Mieszkańca Gminy Mikołów.
Anna Matyjas-Szkutnik, Z-ca kierownika Biura Rozwoju Miasta.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również