Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Jarmark Staroci Mikołów: Niespotykane okazy i tłumy na rynku [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2019-10-07 11:45

Mimo wyjątkowo chłodnej niedzieli, październikowy Jarmark Staroci można zaliczyć do udanych. Na mikołowskim rynku tłumy wystawców i odwiedzających. Można było obejrzeć i kupić wiele nietypowych przedmiotów!

Jarmark Staroci, odbywający się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na rynku w Mikołowie jest prawdziwą tradycją w regionie. Do naszego miasta ściągają sympatycy antyków, rękodzieła i przedmiotów z duszą z całego województwa i nie tylko.

Jakie imprezy czekają w mieście? Sprawdź

Nietypowe okazy na Mikołowskim Jarmarku Staroci

Na mikołowskim rynku po raz kolejny odwiedzający mogli zobaczyć masę interesujących okazów: obrazy, biżuterię, porcelanę, , stare zegary, zegarki i aparaty fotograficzne, galanterię skórzaną, meble, maszyny do pisania i do szycia, mosiężne i miedziane przedmioty, sprzęt grający i klasyczne dla jarmarku – książki, numizmatykę czy militaria. Furorę wśród odwiedzających zrobiły tym razem poroża, okazy motyli z całego świata, płaskorzeźba Indianina czy figura Buddy.

Mikołowski Jarmark Staroci organizuje Miejska Placówka Muzealna.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Jorguś

    Staroci od groma, głównie z czasów PRLu oraz replik. Niczym odpust, tylko Widery brakuje...

  • Pan

    Widera z jakością makronów i pozostałych słodkości zszedł na psy. Więcej bułki tartej z cukrem jak kokosu . Pozostało tylko jedno : bardzo wysoka cena i bezczelne wciskanie się pierwszego listopada pod bramy cmentarne. Tfu !

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.