Wiadomości z Mikołowa

Dzielnicowy pomógł mieszkańcom

  • Dodano: 2018-07-20 11:45

Mieszkańcy jednego z bloków w Łaziskach Górnych podziękowali swojemu dzielnicowemu za zaangażowanie i skuteczność w działaniu. Jak podkreślili w piśmie do MSWiA, mł. asp. Michał Czerepkowski bardzo często z własnej inicjatywy angażuje się w pomoc innym.  Dzięki temu mieszkańcy rejonu, którym się opiekuje, zawsze mogą liczyć na jego fachową pomoc.

Mieszkańcy jednego z bloków przy os. Kościuszki w Łaziskach Górnych wystosowali pismo do MSWiA, w którym pragnęli podziękować swojemu dzielnicowemu mł. asp. Michałowi Czerepkowskiemu. Dzięki jego empatii i zaangażowaniu, udało się rozwiązać ich wieloletni problem z uciążliwymi sąsiadami, którzy nagminnie naruszali wszelkie normy społeczne. Upór w działaniu dzielnicowego przyczynił się do tego, że mieszkańcy mogą wreszcie "spać spokojnie".

Mł. asp. Michał Czerepkowski, podczas swojej codziennej służby, wielokrotnie wykazuje się profesjonalizmem i doświadczeniem. Jego zaangażowanie w życie lokalnej społeczności oraz upór w działaniu, a także dobre rozpoznanie środowiska, w którym pracuje, pomaga rozwiązywać wszelkie problemy mieszkańców. Za swoje wyniki w służbie, niejednokrotnie był wyróżniany i nagradzany przez swoich przełożonych oraz lokalne władze samorządowe. Dla policjanta pierwszego kontaktu, jakim jest właśnie dzielnicowy, wdzięczność społeczności lokalnej, jest największą nagrodą za służbę i niesioną pomoc.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również