Wiadomości z Mikołowa

Dwaj mieszkańcy powiatu złapani z narkotykami. Wpadli podczas kontroli

  • Dodano: 2022-10-20 10:45

43- i 39-latek zatrzymani przez policjantów z orzeskiego komisariatu. Policjanci KPP Mikołów znaleźli przy mieszkańcach powiatu mikołowskiego środki psychotropowe i substancje odurzające, w tym amfetaminę. Co im grozi?

Patrolowcy z orzeskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki psychotropowe i odurzające. Znalezione przez policjantów substancje to między innymi amfetamina. Jeden z nich już wcześniej był w zainteresowaniu policji, głównie pod kątem przestępczości narkotykowej.

Dwóch czterdziestolatków z zarzutem posiadania narkotyków. Wpadli podczas policyjnego patrolu

Dwaj mężczyźni w wieku 43- i 39-lat zostali zatrzymani 18 października przed północą po rutynowej kontroli miejscowych policjantów w rejonie stawów przy ulicy Pasieki w Orzeszu. W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z nich, 43-letni mieszkaniec Łazisk Górnych już wcześniej był w zainteresowaniu policji. Mężczyzna miał notowania do przestępczości narkotykowej.

W wyniku podjętej interwencji mundurowi znaleźli substancje psychotropowe, odurzające oraz kilka tabletek o nieznanym składzie. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj obaj usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również