Wiadomości z Mikołowa

Chciał wyjechać ze sklepu z towarem za ponad 3 tysiące! 29-letni rudzianin zatrzymany

  • Dodano: 2022-12-06 07:00, aktualizacja: 2022-12-05 18:40

W ręce mikołowskich dzielnicowych trafił mieszkaniec Rudy Śląskiej, który w jednym z miejscowych dyskontów załadował wózek towarem o wartości ponad 3 tysięcy złotych i gdy tylko nadarzyła się okazja, wyjechał nim ze sklepu.

W porę ujęty przez ochronę 29-latek już usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

29-letni rudzianin zatrzymany na gorącym uczynku

W sobotę 3 grudnia przed południem dzielnicowi mikołowskiej komendy zostali skierowani na interwencję do sklepu przy ulicy Wyzwolenia. Pracownicy ochrony ujęli 29-letniego mężczyznę, który załadował sklepowy wózek towarem o wartości ponad 3600 złotych i gdy tylko otwarły się drzwi wejściowe do placówki, zwyczajnie wyjechał nim na zewnątrz.

Błyskawiczna reakcja pracowników ochrony udaremniła mężczyźnie ucieczkę. Wszystkie artykuły spożywcze i przemysłowe wróciły na sklepowe półki.

29-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany i trafił do mikołowskiej jednostki Policji, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również