Wiadomości z Mikołowa

Biznesowe wtorki w mikołowskim Centrum Aktywności Społecznej

  • Dodano: 2021-09-23 10:45

Od najbliższego wtorku w Mikołowie będą odbywać się cykliczne spotkania pod hasłem "Biznesowe wtorki w Mikołowie". Spotkania organizowane będą co dwa tygodnie w budynku Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie, przy ul. Jana Pawła II 4 w godzinach 8.00-11.00. 

Podczas spotkań będzie okazja do networkingu i poznania swoich potrzeb biznesowych oraz do zgłębiania tematów szczególnie istotnych dla środowiska biznesowego naszego miasta.

Pierwsze spotkania poświęcone będzie tematyce Polskiego Ładu, sukcesji w firmach i prowadzeniu działalności w formie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Są to tematy, z którymi mikołowscy przedsiębiorcy najczęściej zwracają się do opiekuna inwestora. Kolejne tematy spotkań będą odpowiedzią na zgłaszane zapotrzebowania.

Spotkania będą miały podobny przebieg:

  • 08.00-08.15 - Rejestracja - czas na poranną kawę i drobny poczęstunek w towarzystwie przedsiębiorców;
  • 08.15-08.30 - Przedstawienie oferty Miasta Mikołów dla przedsiębiorców;
  • 08.30-09.00 - Networking - każdy z gości będzie miał krótką chwilę na przedstawienie swojej działalności i potrzeb biznesowych;
  • 09.00-10.30 - Szkolenie.
  • 10.30-11.00 - Sesja Q&A dotycząca tematyki szkolenia

W spotkaniach weźmie udział pan Mateusz Handel - zastępca burmistrza Miasta Mikołów.

Spotkania będą nieodpłatne.

- Zachęcamy do udziału w nich zainteresowanych przedsiębiorców, a w ramach przygotowań prosimy o przygotowanie 60 sekundowej prezentacji swojej firmy z konkretnym zapotrzebowaniem, na które odpowiedzieć mogą inni uczestnicy spotkania. Na spotkaniach obowiązywał będzie strój biznesowy. Zachęcamy do zabierania ze sobą wizytówek, aby łatwiej było nawiązać kontakt z innymi uczestnikami spotkania - przekazują organizatorzy.

Ze względów organizacyjnych na każde ze spotkań obowiązywała będzie rejestracja uczestników.

Organizatorem spotkań jest Miasto Mikołów, a partnerami wydarzeń są Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Śląsk, Centrum Społecznego Rozwoju i Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

Dodatkowych informacji na temat spotkań udziela Piotr Bańczyk - Główny specjalista ds. przedsiębiorców Urzędu Miasta Mikołów - tel.: +48 690 468 243, e-mail: biznes@mikolow.eu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również