Wiadomości z Mikołowa

19-letni motocyklista wypadł z drogi w Mikołowie. Policja apeluje o rozwagę!

  • Dodano: 2023-08-25 13:45

Na szczęście zakończyło się jedynie na potłuczeniach, mandacie oraz punktach karnych. Kierujący motocyklem 19-latek dziś rano w Mikołowie na ulicy Korfantego nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w przydrożny przepust.

Groźny wypadek w Mikołowie

Zdarzenie drogowego z udziałem kierującego jednośladem miało miejsce dziś po godzinie 7.00 w Mikołowie na ulicy Korfantego. Kierujący suzuki, jadąc w stronę DK 44, będąc na łuku drogi i nie dostosowując prędkości do warunków, wypadł z trasy i uderzył w betonowy przepust. Kiedy na miejscu pojawiły się służby, 19-latek był przytomny i jak się później okazało, doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Mężczyzna był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji drogowej otrzymał mandat i punkty karne. Policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny motocykla.

Wraz z rozpoczynającym się weekendem mundurowi drogówki apelują o bezpieczną, zgodną z przepisami jazdę i dostosowaną do warunków atmosferycznych oraz infrastruktury jazdę. Każda nieuwaga lub przecenienie swoich możliwości może zakończyć się tragedią! - czytamy na stronie Śląskiej Policji.

19-letni motocyklista wypadł z drogi w Mikołowie. Policja apeluje o rozwagę! / fot. Śląska Policja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również