Katalog firm dodaj firmę

Kancelaria Podatkowa INVENTIVE

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Kancelaria Podatkowa INVENTIVE

Adres i telefon

ul. Gliwicka 69
43-190 Mikołów
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00
 • Poniedziałek: 8:00 - 15:00
 • Wtorek: 8:00 - 15:00
 • Środa: 8:00 - 15:00
 • Czwartek: 8:00 - 15:00
 • Piątek: 8:00 - 15:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne
Zamówienia telefoniczne Zamówienia online Dostawa do klienta

Oferta

Kancelaria Podatkowa INVENTIVE

Kancelaria Podatkowa INVENTIVE świadczy usługi w zakresie prowadzenia księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek. Posiadane dwunastoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Powierzając nam prowadzenie swoich spraw księgowych zyskujesz pewność i spokój, jednocześnie koncentrując się na rozwoju własnego biznesu. Pracujemy na nowoczesnym i aktualnym oprogramowaniu dającym dostęp do dokumentów on-line 24h/dobę. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Oferta

 


Kancelaria Podatkowa INVENTIVE świadczy usługi dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferujemy kompleksową obsługę księgowo – podatkową oraz rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 

Nasze biuro bierze pełną odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 

Obsługa księgowa:

● Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
● Prowadzenie Ewidencji VAT
● Prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych i Wyposażenia
● Prowadzenie Ewidencji Przychodów dla ryczałtu

● Sporządzanie deklaracji podatkowych
● Weryfikacja PKPiR, ewidencji VAT oraz deklaracji podatkowych
● Sporządzanie wniosków kredytowych
● Reprezentowanie klienta przed Urzędem Skarbowym
● Sporządzenie deklaracji rocznej
● Sporządzanie sprawozdań GUS

 

Obsługa kadrowo-płacowa:

● Sporządzanie listy płac
● Sporządzanie deklaracji dla ZUS
● Prowadzenie dokumentacji kadrowej
● Przekazywanie deklaracji do ZUS
● Weryfikacja deklaracji ZUS
● Reprezentowanie klienta przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
● Sporządzanie dokumentów płatniczych dla ZUS

 

Rejestracje działalności gospodarczej:

● Pomoc w rejestracji osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

 

Wszystkie usługi wykonujemy w ramach jednej zryczałtowanej opłaty ustalanej indywidualnie dla każdego klienta.

Usługi świadczone w naszym biurze rachunkowym, poparte są wiedzą i doświadczeniem. O wysokiej jakości współpracy mówią liczne rekomendacje naszego biura rachunkowego. Jeśli szukasz najlepszego księgowego w Mikołowie, wybierz Kancelarię Podatkową INVENTIVE – warto nam zaufać.

 

Polecenia i opinie (6) Dodaj opinię

 • Współpracuję z Kancelarią Podatkową INVENTIVE od początku "jej istnienia" i jestem zadowolona ze świadczonych usług. Pan Damian zawsze służy radą i jest wyrozumiały nawet dla trudnych klientów. Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt.

 • Polecam Kancelarię Podatkową INVENTIVE Jakość usług jest na najwyższym poziomie.Profesjonalizm,przystępna cena ,zawsze na czas ,bardzo miła obsługa gorąco polecam.

 • Profesjonalnie, bezproblemowy kontakt (nawet po godzinach pracy), elastyczność, chęć pomocy laikom przy otwieraniu swojej działalności. Bardzo dziękuję Panu Damianowi za cierpliwość i odpowiedzi na moje dręczące pytania, za indywidualne potraktowanie klienta i miłą atmosferę. Polecam i powiem, że koleżanki mi zazdroszczą, że mam tak kompetentnego księgowego i bonus w postaci księgowości online.

 • Z firmą Kancelaria Podatkowa INVENTIVE Damian Sobierański współpracuję od maja 2014r. Od początku naszej współpracy nigdy nie miałem zastrzeżeń odnośnie jakości, terminowości i rzetelności świadczonych przez nią usług. Podejście Pana Damiana do realizacji coraz to nowo powstałych nieszablonowych zadań i wyzwań jest pełne podziwu. Nie jest to kolejna nudna i szablonowa kancelaria podatkowa jakich wiele jest na rynku. Jej właściciel jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o podejście do klienta, każdego traktuje indywidualnie i dla każdego znajdzie czas aby rozwiać jego wszelkie wątpliwości natury księgo-podatkowej i nie tylko. Firmę ta mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto lubi spać spokojnie podczas gdy o jego sprawy księgowo podatkowe dba profesjonalista. Uważam że w pełni zasługuje na maksymę którą się posługuje czyli „nowoczesny wymiar księgowości”.

  Co byś zmienił w firmie?   nic

 • Kancelaria podatkowa INVENTIVE zapewnia profesjonalną i szybką obsługę w pełni dostosowaną do potrzeb klienta. Korzystam z usług firmy od jej powstania i uważam współpracę za bardzo owocną i opartą na wzajemnym zaufaniu.

 • Skorzystałam z usług Kancelarii Podatkowej Inventive przypadkiem i nie żałuję. Szukałam biura do prowadzenia kpir i trafiłam tam. Otrzymałam wiele usług w jednej przystępnej cenie m.in. księgowość on-line, odbiór dokumentów w mojej siedzibie. Korzystam z usług od 3 miesięcy i jestem w pełni zadowolona. Polecam.

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.