Wiadomości z Mikołowa

Z najmłodszymi o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych

  • Dodano: 2018-02-02 11:15

Policjant wydziału prewencji odwiedził dzieci spędzające czas ferii zimowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie. Najmłodsi przypomnieli sobie najważniejsze zasady, o których muszą pamiętać podczas zimowego wypoczynku. Na koniec spotkania, wszystkim uczestnikom wręczono opaski odblaskowe.

Przedwczoraj, odbyło się spotkanie policjanta z dziećmi spędzającymi swój wolny czas w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie. Dodatkowymi gośćmi były przedszkolaki z Przedszkola nr 9 im. Królewny Śnieżki w Mikołowie. Wizyta rozpoczęła się od rozmów dzieci ze st. sierż. Arturem Ceranem na temat ważnych zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.

Policjant przypomnial również jak bezpiecznie poruszać się po drodze, a także jak zachować w sytuacji, gdy na swojej drodze napotkamy czworonożnego agresora. Dzieci chętnie włączały się do dyskusji i odpowiadały na pytania, co trzeba robić i jak się zachowywać, żeby być bezpiecznym. Na koniec wszystkim uczestnikom wręczono odblaskowe opaski.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również