Wiadomości z Mikołowa

Święto Kolorów wraca do Mikołowa! Gdzie i kiedy odbędzie się impreza?

  • Dodano: 2021-08-10 16:45

Uwielbiana przez mikołowian impreza wraca do miasta! Gdzie i kiedy odbędzie się Holi Święto Kolorów?

Mikołów wielokrotnie gościł już Święto Kolorów, a impreza ściągała młodych ludzi (i nie tylko) z Mikołowa, całego powiatu mikołowskiego, a nawet z Katowic, Tychów, Rudy Śląskiej czy Żor. W zeszłym roku na przeszkodzie stanęła pandemia i ś cisłe obostrzenia sanitarne. Jednak obecnie miasto zdecydowało się zaprosić organizatorów tego typu eventów w całej Polsce.

Jak oficjalnie informuje Holi Święto Kolorów w mediach społecznościowych, w Mikołowie festiwal odbędzie się już 21 sierpnia na Placu Harcerskim przy mikołowskim MOSiR-ze. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00, a planowane zakończenie to 19.00.

Jakie atrakcje zaplanowano? Aż 9 kolorów proszków, a do tego zabawa taneczna z DJ-ami, kolorowa wata cukrowa i kolorowe okulary, bazooki CO2 i strefa gastronomiczna.

Święto Holi w Mikołowie już 21 sierpnia!

Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu! Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych DJów! – zapraszają organizatorzy.

Warto pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa na terenie imprezy istnieje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Co ważne, impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi przewidzianymi dla imprez masowych.

W trakcie trwania pandemii COVID-19 wprowadzone zostały zmiany takie jak zliczanie osób przebywających na terenie imprezy czy większa częstotliwość wyrzutów, aby nie gromadzić dużej liczby osób na placu. Organizatorzy zapewniają środki do dezynfekcji dla uczestników, a na terenie imprezy będzie obowiązywać zakrywanie ust i nosa, a także utrzymywania dystansu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również