Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Pijany mężczyzna awanturował się w hotelu!

  • Dodano: 2020-03-30 09:45

Zarzut posiadania amfetaminy usłyszał mieszkaniec Łazisk Górnych, który w jednym z miejscowych hoteli wszczął awanturę i zaczepiał klientów. Jak się okazało, obezwładniony przez policjantów agresor miał przy sobie amfetaminę. Za posiadanie ponad 200 działek narkotyku odpowie przed sądem.

W piątek (27 marca) wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych interweniowali w jednym z miejscowych hoteli. Jeden z klientów wszczął tam awanturę. Jak relacjonowała obsługa lokalu, w pewnym momencie 32-latek zrobił się bardzo agresywny, kopał w drzwi, zaczepiał pozostałych gości, a także wybiegał na ulicę usiłując zatrzymać jadące samochody. Mundurowi bardzo szybko obezwładnili agresywnego awanturnika. Okazało się, że był on pod wpływem alkoholu, dlatego też stróże prawa podjęli decyzję o umieszczeniu go w izbie wytrzeźwień.

Tam z kolei okazało się, że mieszkaniec Łazisk Górnych ma przy sobie narkotyki. Strunowy woreczek z zawartością ponad 200 działek amfetaminy mężczyzna ukrył w bieliźnie. Mężczyzna został zatrzymany i zamiast na izbie, noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia kryminalni z łaziskiego komisariatu przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków.

32-latek przyznał się do zarzucanego czynu. Złożył też wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.