Wiadomości z Mikołowa

Diamentowe czepki znów trafiły do mikołowskich pielęgniarek

  • Dodano: 2019-06-19 09:00

Lidia Więdłocha, Danuta Kuźnik i Izabela Ryguła otrzymały prestiżowe wyróżnienie Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych. To pielęgniarki z Centrum Zdrowia w Mikołowie.

Pielęgniarki ze Szpitala Powiatowego w Mikołowie z nagrodą Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych – Diamentowe Czepki. Wyróżnienia rozdano podczas uroczystej gali w Chorzowskim Teatrze Rozrywki 19 maja 2019 roku.

Miło nam poinformować, że podczas uroczystości Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej pracownice Centrum Zdrowia w Mikołowie zostały odznaczone statuetką Diamentowego Czepka. Lidia Więdłocha, Danuta Kuźnik, Izabela Ryguła zostały docenione za upowszechnianie etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych oraz współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego – podkreślają władze Centrum Zdrowia w Mikołowie.

Przyznanie nagrody oznacza, że wyróżnione pielęgniarki nie tylko sumiennie i odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków, ale wybitnie wyróżniają się na wielu polach zawodowych.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Janina Piecha

    GRAAATULACJE dla naszych najwspanialszych ,ofiarnych PIELĘGNIAREK !!! Jesteście naszą DUMĄ i RADOŚCIĄ !!! Jestem pewna,że tak pozostanie.Życzę wszystkim Paniom duuużo zdrowia i sił w tej trudnej służbie dla chorych !!! Pozdrawiam cieplutko.

  • Wiber

    Brawo. Oby wszystkie pielęgniarki były takie jak Wy to na pewno nasza służba zdrowia byłaby o wiele mniej uciążliwa mimo swoich niedostatków i braku pieniędzy. Niech wszystkie pielęgniarki biorą z Was przykład.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również