Wiadomości z Mikołowa

Czołowe zderzenie na DK44. Dwie osoby trafiły do szpitala

  • Dodano: 2021-10-08 09:45

Do wyjątkowo groźnego zdarzenia drogowego doszło na mikołowskim odcinku DK 44. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący osobową skodą, z niewyjaśnionych okoliczności, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z kierującym volvo. Obaj kierowcy trafili do szpitala.

Wypadek w Mikołowie. Dwie osoby poszkodowane!

Kolizja miała miejsce wczoraj, 7 października, po godzinie 12.00 na ulicy Gliwickiej. Według ustaleń policjantów drogówki, kierujący skodą 64-letni mieszkaniec Tychów, jadąc w kierunku centrum Mikołowa, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym w kierunku Gliwic samochodem marki volvo.

Sprawca tej poważnej kolizji oraz drugi kierowca trafili do szpitali w Katowicach i Mikołowie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wiadomo też, że obaj byli trzeźwi.

Dalsze czynności w sprawie prowadzi Referat ds. Wykroczeń mikołowskiej komendy.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Tadek

    Coś na tej DK 44 za często?

  • AllFred

    Sytuacja z dzisiaj, skrzyżowanie na Kamionce. Stoję na czerwonym, pierwszy jest policyjny opel astra. Stoimy. Pomarańczowe. Zielone. Samochody ruszają. Przed maską policji na pełnym gazie i swoim czerwonym śmignął jeszcze jakiś biały samochód z drogi poprzecznej.Tuż przed ich maską. Policja pełen profesjonalizm. Ani powieka nie drgnęła. Spokojnie pojechali w swoją stronę robić swoje.T nie dziwne, że na drogach syf i wypadki. Skoro można tak na oczach policji.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.