Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-06-14 17:00

  • Rynek

Impreza już się odbyła.

Futbolowe Miasteczko na mikołowskim Rynku!

Futbolowe Miasteczko na mikołowskim Rynku!

14 czerwca 2018, na ten dzień fani futbolu na całym świecie czekają z niecierpliwością. Właśnie wtedy rozpocznie się,  trwające miesiąc, futbolowe święto - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Powracająca na MŚ reprezentacja pod wodzą Adama Nawałki z pewnością będzie na ustach wszystkich polskich kibiców. Po nie najgorszym występie na EURO 2016 we Francji (przegrany dopiero w rzutach karnych ćwierćfinał z przyszłym mistrzem - Portugalią) i wygranych w cuglach eliminacjach do zbliżających się mistrzostw wszyscy liczymy na dobre występy naszych reprezentantów. Zapewne każdy z nas liczy przynajmniej na wyjście z grupy, nie będzie to jednak takie proste. Najpierw trzeba będzie wywalczyć korzystne wyniki w meczach z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Polacy zmierzą się ze swoimi  rywalami w Moskwie, Kazaniu i Wołgogradzie. Moskwę i Kazań dzieli około 800 km. Wołgograd od Kazania oddalony jest o ponad 1000 km. Czy tak duże odległości, a co za tym idzie konieczność przemierzania niemal połowy kontynentu będzie miała wpływ na formę Polaków? Z tą rozterką musimy zostawić trenera i jego sztab szkoleniowy.  Trzymanie kciuków i gorący doping na pewno im się przyda. Nie każdy będzie miał to szczęście, żeby obserwować Naszych bezpośrednio na stadionie. Na szczęście w upalne czerwcowo-lipcowe dni nie trzeba będzie siedzieć w domach.  

Lewandowskiego, Milika, Szczęsnego i spółkę będziemy mogli dopingować  wspólnie na mikołowskim Rynku w specjalnie przygotowanym na tą okazję Futbolowym Miasteczku!

Na dużym ledowym ekranie ustawionym na mikołowskiej Starówce przez cały okres trwania mistrzostw transmitowane będą wszystkie mecze. Strefa przygotowana będzie z myślą o całych rodzinach. Przed, po i w trakcie, miejmy nadzieję, emocjonujących spotkań będziemy mogli posilić się w strefie gastro, a na najmłodszych fanów futbolu czekać będą atrakcje. 

Oficjalne hasło Reprezentacji Polski to Polska Dawaj! Parafrazując autora  Dawaj na Rynek!

  • 2018-06-14 17:00

  • Rynek

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Niki

    Noo wreszcie !!!

  • mm

    rewelacyjny pomysł :-)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.