Katalog firm dodaj firmę

BigArt Szkoła Tańca

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo BigArt Szkoła Tańca

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Młyńska 47
43-190 Mikołów
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
 • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
 • Wtorek: kontakt telefoniczny
 • Środa: kontakt telefoniczny
 • Czwartek: kontakt telefoniczny
 • Piątek: kontakt telefoniczny
 • Sobota: kontakt telefoniczny
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

BigArt Szkoła Tańca

Witamy na stronie Big Art Studio! Studio powstało w 2010 roku i ma na celu taneczne kształcenie dzieci , młodzieży i dorosłych. Głównym stylem tanecznym w naszym Studio jest taniec towarzyski, ale proponujemy również zajęcia z jazzu, hip-hopu, dancehall i innych technik tanecznych. Instruktorzy pracujący w naszym Studio nie tylko posiadają uprawnienia instruktorskie i pedagogiczne ale również posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tańca. Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć, a przy okazji miło spędzić czas – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć tanecznych.

 • Taniec Towarzyski  

najlepsze zajęcia dla par przed ślubem, wybierających się na bal, zabawę taneczną, studniówkę, Sylwestra lub po prostu chcących nauczyć się tańca w parze. Na zajęciach można poznać tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep oraz tańce latynoamerykańskie: rumba, samba, cha-cha, pasodoble, jive. Poza tym w programie zajęć znajdą się także tańce użytkowe . Taniec towarzyski to przede wszystkim świetna zabawa, możliwość spędzenia czasu we dwoje, a także okazja do spotkania nowych ludzi.

 • Latino & Salsa Solo

układy tańców latynoameryańskich – w wersji solo. Dla kobiet, które chcą się dobrze bawić, a przy tym dobrze wyglądać na parkiecie. Zajęcia wyzwalające w uczestniczkach kobiecość, zmysłowość i grację. A to wszystko przy inspirujących, latynoskich rytmach.

 • Lyrical Jazz

nawiązuje do baletu, choć nim nie jest. Subtelny i emocjonujący taniec, pozwalający na swobodę ruchu i wyrażenie siebie.Daje wrażenie lekkości i niezależności, a jednocześnie wymaga pracy w pokonywaniu własnych ograniczeń. Pełne emocji układy taneczne do poruszającej muzyki, a to wszystko poprzedzone solidną rozgrzewką.

 • Hip Hop

 

 • MTV Style

to dynamiczna i zróżnicowna forma tańca, bazująca na krokach zaczerpniętych  z różnych stylów tanecznych – łączy w sobie elementy hip-hopu, funky, dancehall, r&b czy jazz. Na zajęciach realizowane są choreografie inspirowane popularnymi clipami tanecznymi. To unikalna forma tańca, która wyzwala pokłady energii i dobrego samopoczucia, a ponadto każdemu doda pewności siebie na parkiecie.

 • Taniec Brzucha

 jest to rodzaj tańca solowego wykonywanego głównie, ale nie wyłącznie przez kobiety. Popularny na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, brzucha, biustu i ekspresyjne ruchy rąk. Elementem bardzo charakterystycznym w belly dance (inna nazwa tańca brzucha)jest tzw. Shimmy czyli drżący ruch bioder wprawiający w drgania również brzuch tancerki.

 • Taniec Towarzyski Sportowy
 
 • Pierwszy taniec / choreografie ślubne 

Zajęcia indywidualne  dla narzeczonych, którzy chcieliby poznać podstawy tańca i przygotować swój „pierwszy taniec” rozpoczynający zabawę weselną.  Indywidualne zajęcia to  wspaniała okazja do uzyskania  fachowych wskazówek instruktora – zarówno pod kątem doboru muzyki jak i opracowania choreografi. Pomoc w tej kwestii znajdą zarówno osoby, chcące aby ich pierwszy taniec był romantyczny, jak i Ci, którzy marzą o wielkim show, które zapamiętają wszyscy goście, a przede wszystkim oni sami.

 • Zumba

 jest dynamicznym, energetycznym i nieskomplikowanym połączeniem tańca i fitnessu. Pomyślana tak, by każdy – niezależnie od wieku, płci, tuszy czy zdolności i doświadczenia w tańcu czy fitness’ie – mógł kształtować sylwetkę w atmosferze  świetnej zabawy. Nieskomplikowane kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i porywająca muzyka tworzą unikalną mieszankę, która jest jednocześnie świetnym treningiem o charakterze interwałowym. Naprzemienne wolniejsze i szybsze rytmy sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej, a elementy zaczerpnięte z aerobiku świetnie rzeźbią i wysmuklają sylwetkę. Atmosfera zabawy jest źródłem endorfin i daje niesamowitą energię. Jest łatwa – dlatego każdy odnajduje się podczas zajęć . Wszyscy uczestnicy czują się komfortowo, mogą po prostu podążać za instruktorem i świetnie się bawić. Zumba to zajęcia przeznaczone dla KAŻDEGO! Wystarczy humor i chęć do dobrej zabawy.

 • Pilates

system ćwiczeń polegający na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów o niewielkim zasięgu, pozwalających wysmuklić swoją sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Charakterystyczny dla Pilatesa jest także fakt, iż nie skupia się on tylko na mięśniach dużych i mocnych, ale wzmacnia też mięśnie małe i słabe, o istnieniu których często w ogóle nie zdajemy sobie sprawy. Dopóki nie zaczniemy ćwiczyć. Jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem „dobrego samopoczucia”. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała.

 • Io Ball -TBC  NOWOŚĆ!!!

zajęcia kondycyjno-wzmacniające z wykorzystaniem niewielkiej owalnej piłki io-ball. Eliptyczna wersja piłki przyczynia się do poprawy wytrzymałości, koordynacji, siły, szybkości i gibkości. Piłka daje dodatkowe możliwości treningu i modyfikacji ćwiczeń. Można wykorzystać ją podczas stretchingu i ćwiczeń mobilizacyjnych. Kształt i sprężystość piłki io-ball pozwala w naturalny sposób dostosować ustawienie ciała.

 •  BPU

czyli brzuch, pośladki, uda. Jest to gimnastyka wzmacniająca i wyszczuplająca, nakierowana na spalanie tkanki tłuszczowej zalegającej w dolnych partiach ciała.  Głównym celem na zajęciach BPU jest ujędrnienie pośladków, zmniejszenie obwodu ud oraz wyrzeźbienie brzucha i talii.

 • Aerobox

trening rozwijający wytrzymałość siłową o dość dużej intensywności, to zajęcia, które łączą w sobie klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki, takimi jak boks czy kickboxing. Jednak wbrew pozorom nie jest to sport kontaktowy i nie uczy metod ataku czy obrony przed napastnikami. Zajęcia przeznaczone są dla szerokiego grona uczestników i zapewniają wszechstronny rozwój.

 

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

 • BigArt Szkoła Tańca posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Mikołowa od 2013 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.