Wiadomości z Mikołowa

Uczta dla każdego fana piłki nożnej

  • Dodano: 2018-04-26 11:30

Każdy kibic piłki nożnej długo czeka aż nadejdą najważniejsze rozgrywki między państwami z całego świata. Okazja do ich oglądania zdarza się raz na cztery lata, ale za to trwa miesiąc, czyniąc z tego czasu prawdziwe święto. W miastach organizuje się miasteczka kibiców, aby wszyscy mogli wspólnie śledzić losy swojej reprezentacji. Piłkarze są dopingowani nie tylko przez swoich fanów, lecz także władze kraju. Powrót z mundialu, na dodatek z pucharem, czyni z piłkarzy bohaterów. Nawet ci, którzy na co dzień nie oglądają meczów, w trakcie mistrzostw przeżywają zwycięstwa lub porażki swojej drużyny. Trudno oprzeć się atmosferze mistrzostw świata. Miasta tętnią życiem do późnych godzin nocnych, wszyscy się bawią, świętują. Znikają podziały i konflikty, cały kraj staje się jednością. A to wszystko za sprawą sportu, który wzbudza niesamowite emocje.

Mistrzostwa Świata 2018

W tym roku Mistrzostwa Świata odbędą się w Moskwie. Mogą to być wyjątkowe rozgrywki, między innymi przez fakt, że pierwszy raz odbędą się w Europie Wschodniej oraz jednocześnie na dwóch kontynentach - europejskim oraz azjatyckim. Eliminacje przeszły 32 kraje, po raz pierwszy na mistrzostwach będzie można zobaczyć reprezentację Islandii oraz Panamy. Ceremonia otwarcia odbędzie się 14 czerwca w Moskwie. Mając w pamięci Olimpiadę Zimową w Soczi w 2014 roku, można liczyć na widowiskowe rozpoczęcie Mundialu. Reprezentacje poszczególnych państw w sumie rozegrają 64 mecze na 12 stadionach. To oznacza, że 11 miast rosyjskich będzie przyjmowało kibiców na mecze. Na żywo kibice będą mogli oglądać grę w Moskwie, Petersburgu, Kaliningradzie, Kazaniu, Niżnym Nowogrodzie, Samarze, Wołgogradzie, Sarańsku, Rostowie nad Donem, Soczi oraz Jekaterynburgu. Ostatni mecz, czyli finał, odbędzie się 15 lipca w Moskwie. Wszystkie mecze najlepiej obejrzeć w telewizji i to takiej, która zapewni transmisję na okrągło.

Gdzie obejrzeć wszystkie mecze Mistrzostw Świata?

Aby być na bieżąco z wynikami meczów oraz śledzić poczynania piłkarzy, telewizja UPC oferuje pakiet Mega Sport - trzy kanały Eleven Sports, na których bez ograniczeń można oglądać wszystkie mecze. Pakiet Mega Sport zapewnia transmisję meczów przez całą dobę. Oprócz oglądania kibice mogą również liczyć na opinie fachowców podczas programów studyjnych, tak jak np. Eleven GOL LIVE. Dzięki telewizji UPC żadnemu kibicowi nie umknie gol czy faul. Pakiet Mega Sport można aktywować przez Internet lub zamówić telefonicznie. Do pierwszego meczu Mistrzostw Świata zostało niewiele czasu, więc to idealny moment, aby dobrze się do niego przygotować, właśnie dzięki telewizji UPC.

Kibicuj polskiej reprezentacji

Każdy kibic, mimo że na co dzień kibicuje klubom z innych krajów, na czas mistrzostw broni swojej reprezentacji. Przybiera barwy biało-czerwone, aby wsparcie było jak największe. Polscy piłkarze zakwalifikowali się na Mundial jako zwycięzcy swojej grupy. Czy uda im dojść do finału? Aby się tego dowiedzieć, należy już 14 czerwca rozpocząć kibicowanie. W domu, z rodziną czy ze znajomymi, wszystkie mecze najlepiej obejrzeć z telewizją UPC oraz pakietem MegaSport. Niech Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek i wielu innych naszych piłkarzy poczuje wsparcie polskich kibiców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.