Wiadomości z Mikołowa

Strona www to Twoje miejsce w sieci

  • Dodano: 2016-01-11 11:15, aktualizacja: 2016-01-11 13:26
Niezwykle ważną sprawą dla firmy jest jej wizerunek. Budujemy go m.in. poprzez posiadanie strony www, gdzie wyeksponowane są oferowane przez firmę produkty lub usługi. 
 
 
Chcąć pozyskać nowych klientów w sieci należy zadbać o stronę internetową, mianowicie o: czytelne i unikatowe treści, przyjazny i jasny układ bloków, przejrzyste i przykuwające wzrok elementy graficzne. Istotną sprawą jest także częsta aktualizacja oraz powiązanie z mediami społecznościowymi (Facebook, Google+, YouTube). 

 
Strona www to wirtualne miejsce w sieci, które odwiedzają użytkownicy, potencjalni klienci. Jej wizerunek musi być zachęcający. 

Obecnie posiadanie strony internetowej to obowiązek, to źródło dotarcia do klienta, bez granic czasowych czy lokalizacyjnych. Musimy pamiętać o tym, że z dnia na dzień przybywa osób korzystających z urządzeń mobilnych, więc koniecznie należy zadbać, by strona była responsywna - Monika, specjalistka firmy silnet.pl, która na co dzień doradza klientom w zakresie tworzenia stron www. 

Zadanie stworzenia strony internetowej, która będzie dostosowana do wszystkich urządzeń, będzie odpowiadać potrzebom użytkowników, a także da możliwość systematycznej aktualizacji warto powierzyć profesjonalej agencji marketingowej.


Źródło: http://silnet.pl/oferta/tworzenie-stron-www-mikolow
 

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ania

    Strona internetowa to podstawa, by zapoznać się z ofertą. Myślę, że jak większość, najpierw oglądam w sieci, a często jadę na miejsce i kupuję. Tak jest najwygodniej.

  • Mike

    W dzisiejszych czasach bez strony ani rusz:/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.