Wiadomości z Mikołowa

Jak wybrać pierwszy wózeczek dla noworodka?

  • Dodano: 2018-08-27 08:00, aktualizacja: 2018-08-27 08:14

Rodzice, których pociecha przychodzi na świat, są zobligowani do podjęcia decyzji, dotyczących akcesoriów z których będzie korzystać ich dziecko. Decydując się na konkretne akcesoria mają na uwadze przede wszystkim dobro swojego dziecka, o które chcą się wciąż troszczyć.

Jednym z najważniejszych pierwszych produktów kupowanych na początku wyprawki jest zakup odpowiedniego wózka. Obecnie można wybrać między tradycyjnymi wózkami a wielofunkcyjnymi, które są znacznie poręczniejsze od tych tradycyjnych wózków. Wielofunkcyjne wózki można z powodzeniem używać wraz z fotelikami samochodowymi.

Wózek Balios S to wielofunkcyjny pojazd dla malucha, który posiada wiele innowacyjnych rozwiązań. Wózek jest wygodny i zalecany do podróży, jest łatwy w obsłudze i wygodnie się go składa, wręcz do rozmiarów kompaktowych, zajmuje niewiele miejsca w samochodzie i za szafą. Gondola wózka jest bardzo duża, idealna dla wciąż rosnącego malucha, posiada ona uchwyt, za który można chwycić i przenosić. Dodatkowo przystosowana jest do wszelkich zmian pogody, odporna na wilgoć i zabrudzenia, posiada siatkę wentylacyjną. Dno gondoli, skonstruowane jest tak, że materac przybiera odpowiedni kształt „Memory Foam”, co gwarantuje maluszkowi przyjęcie prawidłowej płaskiej pozycji, niezbędnej dla noworodka.

Wózek Cybex Balios S przystosowany jest do jazdy po każdej nawierzchni, dzięki skrętnym, obrotowym kołom idealnie sobie poradzi w każdych warunkach. Do stelaża wózka Balios S można wpiąć oprócz fotelik samochodowy, co sprawia, że komfortowo korzysta się z wózka w każdej sytuacji. Koła Balios S są gotowe do jazdy po każdej, a nawet trudnej nawierzchni, dzięki odpowiedniej amortyzacji można czerpać zadowolenie z płynnej jazdy. Wózek Balios S daje możliwość dopasowania wysokości do stołu w domu czy restauracji, maluch ma wygodne krzesełko – swój własny wózek. Do wózka można dopasować szereg różnych dodatkowych akcesoriów, które mogą się przydać w każdej codziennej sytuacji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.