Wiadomości z Mikołowa

Zmiany w mikołowskim Urzędzie Skarbowym

 • Dodano: 2019-11-19 11:15

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Mikołowie informuje, że od dnia 1 stycznia 2020r. wpłaty podatków PIT, CIT, VAT należy dokonywać wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego).

Indywidualny numer rachunku podatkowego można wygenerować na stronie internetowej www.podatki.gov.pl lub w siedzibie dowolnego urzędu skarbowego. Numer rachunku generuje się automatycznie poprzez wskazanie numeru PESEL (dla osób fizycznych) bądź NIP (dla organizacji). Rachunek będzie niezmienny niezależnie od zmiany właściwości urzędu skarbowego.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Mikołowie informuje również, że od dnia 01 grudnia 2019r. nie będzie punktu kasowego w budynku Urzędu Skarbowego.

Miejscem prowadzenia punktu kasowego będzie Mikołowski Bank Spółdzielczy, ul. Krakowska 29 w Mikołowie.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Dawid

  Co za debilny pomysł aby przenosić kasę poza budynek US. Jak Wy sobie wyobrażacie teraz to wszystko, dymac na drugi koniec budynku to jedno ale dymac na drugi koniec miasta to już jest totalne kretyństwo. Trzeba było kadry uszczuplić i na Panią z kasy trafiło tak? Ten co to wymyślił i drugi ten co to podbił powinni na kasie siedzieć i na koniec dnia ze wszystkimi pieniędzmi powinni naginać sami do tego banku!!

 • Bogdan

  Przecież podatnikowi nie może się życ normalnie,dobrze. Trzeba jakieś pomysły w życie wprowadzać aby następnie samemu sobie wypłacić pieniądze za "dobre zmiany" jako pomysł racjonalizatoraki. Czy i tak nie jest w tym przypadku !!!

 • Daro

  POPiS pełen podziwu - oby ktoś przejrzał na oczy i rozliczył Pomysłodawcę z przeniesieniem kasy do Banku !!!!!

 • Margo

  Teraz my będziemy mieli bliżej

 • Brooan

  Niestety,ale US nie przenieśli na Krakowską

 • Bropan

  No tak,było za łatwo,teraz żeby dokonać jakiejkolwiek płatności,PCC,podatek itp,trzeba będzie zasuwać aż na Krakowską,gratulacje za po.....ą decyzję.Było za wygodnie !!!.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.