Wiadomości z Mikołowa

Zatrzymany z marihuaną

  • Dodano: 2017-02-21 07:45, aktualizacja: 2017-02-20 12:41

Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali 17 – latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Badanie testerem potwierdziło, że była to marihuana. Kryminalni zatrzymali mieszkańca Łazisk Górnych i zabezpieczyli znaleziony przy nim susz. Za posiadanie narkotyków grozi kara do lat 3 więzienia. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.


Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na ulicy Dworcowej w Łaziskach Górnych. Kryminalni z Łazisk Górnych zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Niepozorna interwencja uliczna skończyła się dla 17-latka zarzutami. Okazało się, że mieszkaniec Łazisk Górnych posiadał przy sobie 5 woreczków z suszem roślinnym. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że była to marihuana. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie narkotyków ustawa przewiduje karę nawet 3 lat więzienia.

http://www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/50/50-402025.mp4

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • sprawiedliwy

    W naszym kraju panuje demokracja, a więc ludzie sami powinni decydować co według nich powinno być legalne, a co stanowi zagrożenie i powinno zostać zakazane. W tym przypadku warto sobie odpowiedzieć, co według większości z nas stanowi większe zagrożenie dla jednostki ludzkiej - alkohol, czy marihuana? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć np. na stronie ankietywatory.pl/alkohol-czy-marihuana/ gdzie wyraźnie widać zdanie większości na ten temat.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.