Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Wpadł z marihuaną i kradzionym prądem

  • Dodano: 2017-09-08 07:45, aktualizacja: 2017-09-08 08:38

Dzięki śledczym z Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy udało się zatrzymać 54-letniego mikołowianina. Mężczyzna na jednej z posesji na obrzeżach miasta uprawiał krzaki konopii, posiadał też marihuanę oraz.. kradł prąd.

Przedstawiono mu zarzuty. Przyznał się do winy, jednak odmówił składania wyjaśnień. Prokurator, na wniosek policji, zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Nielegalną uprawę zlikwidowano w poniedziałek po południu. Kryminalni podejrzewali, że na terenie jednej z posesji w Mikołowie mogą być produkowane narkotyki. Podczas przeszukania domu, gdzie 54-latek mieszkał wraz z rodziną, policjanci znaleźli ponad 123 gramy marihuany. Trafili też na profesjonalną uprawę konopi indyjskiej. Krzaki rosły w specjalnie przygotowanym i oświetlonym pomieszczeniu gospodarczym. Śledczy naliczyli w sumie 7 krzaków podobnej wielkości.

Następnego dnia, podczas wykonywanych na miejscu czynności, stróże prawa ujawnili nielegalny pobór prądu. Wezwani na miejsce pracownicy zakładu energetycznego odcieli nielegalne przyłącze.

Mężczyźnie przedstawiono wczoraj łącznie trzy zarzuty. Przyznał się do winy, jednak odmówił składania jakichkolwiek wyjaśnień w tej sprawie. Prokurator zastosował wobec niego dozór. Za posiadanie znacznej ilości środka odurzającego, uprawę krzaków konopii oraz kradzież prądu grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • I.S.407

    Chętnych do zakupu domowej uprawy pewnie nie brakowało :) Każdy orze jak może , ten siał i zbierał ale niestety jego zebrali tym razem . W Ornontowicach radzą sobie inaczej . Kurier zbiera zamówienia i jedzie po większą ilość dla kilku ćpunuchów z upustem finansowym od zakupu większej ilości . Kierowca nie notowany , na emeryturze , poza podejrzeniem , niby na zakupy z sąsiadką do Tesco :) lub po sąsiadkę do Tesco :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.