Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Wirtu@lny Urząd? Wypelnij ankietę!

  • Dodano: 2017-05-04 09:00

Gmina Mikołów idąc z postępem czasu wychodzi na przeciw Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom i realizuje projekt "Wirtu@lny Urząd - system elektronicznych usług publicznych w Gminie Mikołów".

W ramach przedsięwzięcia powstanie nowy portal Urzędu Miasta Mikołów wraz z Biuletynem Informacji Publicznej, a funkcjonujący System Informacji o Terenie zostanie rozbudowany o nowe moduły - w tym moduł do zgłaszania dla obywateli, który będzie dostępny jako aplikacja mobilna. Dzięki wdrożeniu kompleksowego systemu obiegu dokumentów w Urzędzie, mieszkańcy będą mieli możliwość m.in. korzystania z e-usług (SEKAP, ePUAP), zweryfikowania na jakim etapie realizacji jest sprawa wprost ze swojego domu.


Aktualnie trwają prace nad budową nowego portalu Urzędu Miasta Mikołów oraz Biuletyn Informacji Publicznej. W związku z tym w dniach od 28 kwietnia do 8 maja serdecznie zachęcamy mieszkańców do wypełnienia elektronicznych ankiet. Państwa opinie przyczynią się do stworzenia portalu Urzędu Miasta Mikołów zgodnego z oczekiwaniami.

Link do ankiety

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.