Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Wieczór kawalerski zakończony policyjnym aresztem

  • Dodano: 2017-08-24 08:15, aktualizacja: 2017-08-24 08:23

Zarzutami zniszczenia mienia i kierowania gróźb karalnych zakończył się wieczór kawalerski 30-letniego mieszkańca Orzesza. Mężczyzna z nocnej imprezy pamięta niewiele. Zadziałał alkohol. Mężczyzna uszkodził szybę w seacie ibizie, należącym do mieszkanki Gostyni. Groził też, że wybije kolejną.

Miniony weekend na długo pozostanie w pamięci 30-letniego mieszkańca Orzesza. W sobotę świętował "kawalerskie" i z tej okazji uczestniczył w suto zakrapianej alkoholem imprezie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby przyszły młody pan zdołał spokojnie wrócić do swojego domu...

W niedzielę, między 4.00 a 5.00, przy jednej z posesji w miejscowości Gostyń, mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu uszkodził przednią szybę samochodu należącego do 27-letniej kobiety. Groził też, że rozbije kamieniem następną.

Kobieta zadzwoniła na policję. Skutkiem całej sytuacji było zatrzymanie mieszkańca Orzesza i umieszczenie go w policyjnym areszcie.

Usłyszał dwa zarzuty: zniszczenia mienia i kierowania gróźb karalnych. Do obydwu się przyznał i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze, zobowiązując się tym samym do pokrycia kosztów powstałych zniszczeń. Grozi mu grzywna.

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.