Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu na terenie powiatu mikołowskiego

 • Dodano: 2019-09-04 11:45

Informujemy, iż w najbliższych dniach: 6 i 8 września br. w związku z planowanymi na terenie powiatu mikołowskiego imprezami, należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Policjanci będą uczestniczyć w zabezpieczeniu takich wydarzeń sportowych jak Rajd Śląska oraz VIII Bieg Orzeski. Planowane przedsięwzięcia spowodują utrudnienia w związku z czasowym wyłączeniem z ruchu dróg regionu.

Zachęcamy do zapoznania się z mapą utrudnień na drogach Mikołowa oraz Orzesza

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą mundurowi z mikołowskiej komendy, orzeskiego komisariatu oraz inne służby. W związku z wykorzystaniem dróg w sposób szczególny, w dniach 6 i 8 września, drogówka już dziś informuje o planowanych utrudnieniach w ruchu drogowym i apeluje do lokalnych mediów o przekazanie tej informacji mieszkańcom.

6 września ( piątek): Rajd Mikołowski - przewidywany czas utrudnień: godzina 16.00 do 21:30

Organizatorzy wyodrębnili jeden odcinek specjalny, który zostanie wyłączony z ruchu na czas wyścigu. To nim poruszać się będą zawodnicy. Prosimy o zapoznanie się z poniższym wykazem ulic:

OS 1: Mikołów - Rynek, ulice: Karola Miarki, Plac 750- Lecia, Górnicza, Żwirki i Wigury, powrót: ul. Karola Miarki, Plac 750- Lecia, Górniczą, Żwirki i Wigury


8 września ( niedziela): VIII Bieg Orzeski - przewidywany czas utrudnień: godzina 14:30 do 16:30

Na czas biegu zawodników nastąpi zamknięcie ulic: Bukowina, Prusa, Sobieskiego, Czajkowskiego, Kochanowskiego, Staszica, Kołłątaja, Plebiscytowa, S. Konarskiego, Kościuszki, Mickiewicza, Partyzantów, Świętego Wawrzyńca, Parkowa, Na Górce, Wiosny Ludów, Kopernika i Górna.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Bandzior

  Co za kretyn pozwala na taką imprezę w środku miasta. Jak lubi rajdy to niech sobie zamknie droge przed swoją posesją i tam to organizuje a nie teroryzuje innych mieszkańców!!!!!!!

 • jorguś

  Jak widać władza się bawi a przy okazji przyzwyczaja nas do biegania i chodzenia pieszo bo po mikołowskich drogach jeździ się coraz gorzej i niebezpieczniej...

 • Zozozozo

  Porazka ! Male miasto i jeszcze poblokowane Katowice warszawa moga sobie na to pozwlic , alw w Mikolowie ? Mikolow to dziura bez galeri, kina, dyskoteki , tu nic nima i jeszcze ulica zamkna Dramat

 • Sfrustowany

  Co za kretynizm, pół miasta zamykać bo ludzie chcą sobie pobiegać. Macie planty, macie stadion tam to zorganizować. Garstka oszołomów w leginsach, ledwo dreptająca w adidasach za 500zl blokuje pół miasta.

 • R.K.

  Kretynizm to niedoczytac informacji i pomylić bieg uliczny z rajdem samochodowym

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.