Wiadomości z Mikołowa

Sto eko-zdjęć

  • Dodano: 2014-01-10 16:00

9 stycznia w siedzibie Zespołu Szkół nr 1 w Borowej Wsi odbyło się wręczenie nagród w zorganizowanym po raz piąty Powiatowym Konkursie Fotografii Ekologicznej.

W tym roku na konkurs napłynęła rekordowa liczba zdjęć. Łącznie było to sto fotografii z dziewięciu szkół powiatu mikołowskiego, a więc prawie dwukrotnie więcej niż przed rokiem.

Pięcioosobowe jury pod przewodnictwem mikołowskiego fotografika Dariusza Zakrzewskiego za najlepszą pracę uznała zdjęcie „Dobranoc Słoneczko” autorstwa Doroty Świętek z ZS nr 1 Specjalnych , drugie miejsce zajął Marcin Wyleżuch z G3 w Orzeszu za prace pt: „Jak od linijki”. Trzecie przypadło Krystynie Anioł, licealistce z mikołowskiej Miarki, która nadesłała zdjęcie „Król Ptaków”.

Wyróżnienia w konkursie przyznane zostały Barbarze Gilner z Gimnazjum w Ornontowicach za „Nasz Pejzaż”, Zuzannie Witkowskiej z G3 w Mikołowie - „Spotkanie”, Patrykowi Kwiotek z G3 w Mikołowie – „Zieloni Mi” oraz Patrycji Bojdoł z I LO im. K. Miarki – „Kumpelka”. Ufundowane przez starostwo powiatowe nagrody wręczyła radna Janina Szołtysek. (bj)

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.