Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Śmiertelne potrącenie na stacji PKP

  • Dodano: 2017-11-21 16:45

18 listopada w godzinach porannych doszło do tragedii na stacji kolejowej w Mikołowie. Pociąg przejechał leżącego na torach 20-latka.

Jak ustalili śledczy, ofiara to mieszkaniec Orzesza. Do zdarzenia doszło o godzinie 5:45, kiedy przez stację przejeżdżał pociąg relacji Katowice-Racibórz. Nie wiadomo dlaczego 20-latek znalazł się na torach, ale zginął na miejscu. Wśród mieszkańców powiatu, szczególnie orzeszan krążyły informacje, zgodnie z którymi mężczyzna miał zostać wcześniej ciężko pobity.

W przeprowadzonej dziś sekcji zwłok eksperci nie wykazali innych, wcześniejszych obrażeń. Teraz pozostaje nam przeprowadzić pozostałe badania, lecz na wyniki musimy poczekać około miesiąca – wyjaśnia w rozmowie z nami prokurator Maria Zaręba z Prokuratury Rejonowej w Mikołowie.

Śledczy będą starali się ustalić dokładne przyczyny zdarzenia. Zostaną wykonane m.in. badania krwi na zawartość alkoholu i toksykologia. Prokuratora nie wyklucza żadnej z możliwych przyczyn zdarzenia – samobójstwa, wypadku, zasłabnięcia.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • MTP

    W poprzednim komentarzu gratulowałam rzetelności dziennikarskiej... A więc, czy szanowna Pani redaktor doczytała już w artykułach wybitniejszych dziennikarzy na bardziej szanowanych portalach że było to MORDERSTWO!!!???

  • MTP

    Gratuluję rzetelności dziennikarskiej. Jak można pisać rzeczy o których nie ma się pojęcia! Nic nie zostało jeszcze wykluczone, w tym pobicie. Nie ma jeszcze nawet wyników sekcji zwłok to przestańcie siać PLOTKI!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.