Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Śmiertelne potrącenie na stacji PKP

  • Dodano: 2017-11-21 16:45

18 listopada w godzinach porannych doszło do tragedii na stacji kolejowej w Mikołowie. Pociąg przejechał leżącego na torach 20-latka.

Jak ustalili śledczy, ofiara to mieszkaniec Orzesza. Do zdarzenia doszło o godzinie 5:45, kiedy przez stację przejeżdżał pociąg relacji Katowice-Racibórz. Nie wiadomo dlaczego 20-latek znalazł się na torach, ale zginął na miejscu. Wśród mieszkańców powiatu, szczególnie orzeszan krążyły informacje, zgodnie z którymi mężczyzna miał zostać wcześniej ciężko pobity.

W przeprowadzonej dziś sekcji zwłok eksperci nie wykazali innych, wcześniejszych obrażeń. Teraz pozostaje nam przeprowadzić pozostałe badania, lecz na wyniki musimy poczekać około miesiąca – wyjaśnia w rozmowie z nami prokurator Maria Zaręba z Prokuratury Rejonowej w Mikołowie.

Śledczy będą starali się ustalić dokładne przyczyny zdarzenia. Zostaną wykonane m.in. badania krwi na zawartość alkoholu i toksykologia. Prokuratora nie wyklucza żadnej z możliwych przyczyn zdarzenia – samobójstwa, wypadku, zasłabnięcia.

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • MTP

    W poprzednim komentarzu gratulowałam rzetelności dziennikarskiej... A więc, czy szanowna Pani redaktor doczytała już w artykułach wybitniejszych dziennikarzy na bardziej szanowanych portalach że było to MORDERSTWO!!!???

  • MTP

    Gratuluję rzetelności dziennikarskiej. Jak można pisać rzeczy o których nie ma się pojęcia! Nic nie zostało jeszcze wykluczone, w tym pobicie. Nie ma jeszcze nawet wyników sekcji zwłok to przestańcie siać PLOTKI!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.