Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Policjanci z Mikołowa wyróżnieni przez szefa śląskiej policji

  • Dodano: 2020-02-18 08:00, aktualizacja: 2020-02-17 11:12

W siedzibie śląskiej policji odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w kilku komendach miejskich i powiatowych.

Była to również okazja do wręczenia policjantom listów gratulacyjnych i nagród pieniężnych za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Rozkazy, wyróżnienia i podziękowania wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński wraz ze swoim Zastępcą insp. Mariuszem Krzystyniakiem. Wśród nich byli policjanci z Mikołowa.


Podczas uroczystości rozkazami Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach za wzorowe wykonywanie zadań służbowych w zakresie ujawniania i zatrzymywania sprawców przestępstw przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu, przestępstw narkotykowych, a także w zakresie ratowania życia i zdrowia ludzkiego wyróżnionych zostało 17 policjantów z komendy wojewódzkiej oraz z komend miejskich i powiatowych. Rozkazy wręczył wyróżnionym Komendant Wojewódzki wraz ze swoim Zastępcą.

Wśród nich znaleźli się stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. Policjanci zostali docenieni za bezpośredni wkład w wykrycie sprawców  przestępstw, które miały miejsce na terenie powiatu mikołowskiego.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.