Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Policjanci z Mikołowa odznaczeni przez komendanta wojewódzkiego

  • Dodano: 2017-11-21 12:15

W ubiegłym tygodniu w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość nadania odznaczeń. Wyróżnione osoby odebrały medale "Za długoletnią służbę" i "Za zasługi dla Policji" oraz odznaki „Zasłużony policjant”.

Łącznie uhonorowane zostały 83 osoby, a wśród nich także policjanci z mikołowskiej komendy. Odznaczenia i medale wręczyli Wicewojewoda Śląski Mariusz Trepka oraz Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński.

16 listopada br. w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której wręczone zostały medale i odznaczenia policjantom, pracownikom cywilnym i osobom zasłużonym dla Policji.

Wśród odznaczonych pojawili się policjanci z Mikołowa:  asp.szt. Grzegorz Sosin z wydziału kryminalnego oraz asp.szt.Marek Ścierski z wydziału ruchu drogowego. Obaj panowie w policji służą już od 20 lat, dlatego właśnie odznaczeni zostali srebrnymi medalami "Za długoletnią służbę".

Na uroczystości obecny był także przełożony stróżów prawa, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie kom. Dariusz Waligóra, który już po powrocie do jednostki, w imieniu całego kierownictwa, pogratulował policjantom odznaczeń i złożył życzenia dalszych sukcesów zawodowowych i zadowolenia z pełnionej służby.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.