Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Policjanci i strażacy o bezpieczeństwie z najmłodszymi

  • Dodano: 2018-07-11 10:15

Policjanci z mikołowskiej komendy policji wspólnie ze strażakami PSP z Mikołowa, odwiedzili wczoraj dzieci z gminy Wyry.

Tematem spotkania było bezpieczeństwo naszych milusińskich, które z wielką radością przyjęły mundurowych z tych dwóch, różnych formacji.

Policjanci wspólnie ze strażakami, w myśl akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo..." oraz "Bezpieczne wakacje 2018", odwiedzili wczoraj dzieci spędzające swój wolny, wakacyjny czas w gminie Wyry. W spotkaniu udział wzięli najmłodsi ze Świetlicy Środowiskowej oraz dzieci biorące udział w cyklicznych zajęciach organizowanych przez Dom Kultury w Gostyni. Mundurowi, podczas dwugodzinnego spotkania radzili, uczyli i ostrzegali jak bezpiecznie wypoczywać podczas wakacji i korzystać z ich uroków, unikając potencjalnych zagrożeń. Dodatkową atrakcją, była możliwość zapoznania się ze sprzętem wykorzystywanym w codziennej służbie przez policjantów i strażaków. Najwięcej emocji jednak wśród milusińskich wzbudził pokaz strażaków, dzięki któremu zażyły odrobiny ochłodzenia w ten upalny dzień.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.