Wiadomości z Mikołowa

Nieuczciwa kasjerka z Mikołowa zatrzymana!

  • Dodano: 2021-06-11 09:30

Zatrudniona w łaziskim dyskoncie kasjerka okradła sklep na kwotę ponad tysiąca złotych. Chytry z pozoru plan zrealizowała wspólnie ze swoimi najbliższymi. Przekazana w ręce mundurowych usłyszała już policyjne zarzuty i przyznała się do winy.

Wczoraj (10 czerwca) po godzinie 14:00 policjanci z łaziskiego komisariatu dostali wezwanie do jednego z miejscowych dyskontów, gdzie miało dojść do kradzieży artykułów przemysłowych o wartości nieco ponad 1 300 złotych. Ochrona placówki przekazała w ręce mundurowych mieszkankę Mikołowa, która w ciągu dwóch dni, wspólnie ze swoim partnerem oraz członkiem rodziny zrealizowała kilka transakcji, powodując u swojego pracodawcy niemałe straty. Wykonując obowiązki jako kasjerka, nie kasowała wybranych produktów swoim kompanom.

Z pozoru chytry plan nie powiódł się, bowiem ochrona placówki szybko wyłapała proceder i zaalarmowała służby.

Kasjerka została zatrzymana

37-latka została zatrzymana i trafiła do komisariatu, gdzie usłyszała zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do winy. Dokładnie tej samej treści zarzuty usłyszą dwaj mężczyźni, którzy współuczestniczyli w procederze. Za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjantom udało się także odzyskać zdecydowaną większość skradzionego mienia, które wróciło już do właściciela.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.