Wiadomości z Mikołowa

Nadchodzą słoneczne dni. Sprawdź prognozę na najbliższy tydzień [22-28 października]

  • Dodano: 2021-10-22 10:00, aktualizacja: 2021-10-22 11:33

Pierwsze przymrozki mamy już za sobą, a w górach spadł pierwszy śnieg. Czy zima nadejdzie szybciej w tym roku? Zapoznaj się z prognozą pogody na najbliższy tydzień!

Tygodniowa prognoza pogody [22-28 października]

Pogoda na tydzień w Mikołowie

Oto prognoza pogody na ostatni tydzień października! Czy astronomiczna jesień przyniesie chłód i mocne opady? A może na Śląsku będzie słonecznie i ciepło? Sprawdź!

Piątek 22 października

W piątek trzeba uważać na mocny wiatr. Temperatura w ciągu dnia będzie w okolicach 11 stopni. Na niebie mogą pojawiać się przejściowe zachmurzenia, ale nie powinno padać.

Sobota 23 października

W sobotę znów może powiać. Wiatr może też przynieść ze sobą przelotne opady deszczu, dlatego warto mieć ze sobą parasol. Nieco się ochłodzi, temperatura w ciągu dnia spadnie do 8 stopni. Czeka nas kilka chłodnych nocy w okolicach 0 stopni.

Niedziela 24  października

Niedzielny poranek będzie chłodny, możliwe są kolejne przymrozki. W ciągu dnia termometry pokażą około 9 stopni. Może się nieco chmurzyć, ale przez większą część dnia powinno być słonecznie. Nie przewiduje się opadów deszczu. Mocny wiatr nie powinien już występować.

Poniedziałek 25 października

Czeka nas słoneczny i optymistyczny poniedziałek. Tego dnia nie przewiduje się żadnych opadów ani zachmurzeń. Będzie nieco cieplej, temperatura w ciągu dnia nawet do 12 stopni, a w nocy powyżej 2. 

Wtorek 26 października

Worek wciąż będzie ciepły, ale może się nieco chmurzyć. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie maksymalną wartość 12 stopni, a w najzimniejszym 3. Wiatr będzie umiarkowany.

Środa 27 października

W środę czeka nas częściowe zachmurzenie. Powieje słaby wiatr, a temperatura wciąż będzie utrzymywać się w okolicach 12 stopni. Nie przewiduje się opadów deszczu.

Czwartek 28 października

Czwartek będzie najcieplejszym dniem w tym tygodniu. Maksymalna temperatura nawet do 14 stopni! Zachmurzenie małe lub jego brak. Będzie to bardzo słoneczny i ciepły dzień, jak na ostatni tydzień października.


Niezależnie od tego czy pogoda dopisuje - wykorzystaj jesienny okres najlepiej jak potrafisz. Będzie już tylko zimniej! Pamiętaj, by przed wyjściem z domu zabrać ze sobą parasol. Przyda się w deszczowe jesienne dni, które nas czekają.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Polonista

    Hmm, dowiedziałem się dopiero teraz, że jak pada deszcz, to warto mieć ze sobą parasol. Geniusz to chyba wymyślił. No i jeszcze, że we wtorek- worek wciąż będzie ciepły;)

  • Tadek

    Niestety, taki mamy klimat....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.