Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Na czym polega służba psa w Policji?

  • Dodano: 2020-06-30 08:45, aktualizacja: 2020-06-30 08:55

Jakie rasy psów są szczególnie dedykowane do służby w Policji?

Jakie szkolenie muszą przejść, by realizować wyznaczone zadania? Jakie zadania czekają je podczas służby? Jakimi cechami powinny się wyróżniać? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz już dziś, oglądając drugi odcinek materiału, który polska Policja przygotowała wspólnie z kanałem HISTORY. Zapraszamy na nasze profile na Facebooku, Instagramie i YouTubie!

Policyjne psy traktujemy jak członków rodziny, wiążemy się z nimi praktycznie na całe życie. Trzeba je kochać, ale jednocześnie być wobec nich stanowczym – mówią o swoich czworonożnych partnerach bohaterowie filmu. 

Podobnie jak pierwszy odcinek „Jak zostać przewodnikiem psa policyjnego”, także i ten powstał przy współpracy Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu oraz Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji. Wzięli w nim udział przewodnicy policyjnych psów: mł. asp. Edyta Sułkowska z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, mł. asp. Piotr Bonisławski z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, sierż. szt. Grzegorz Kozłowski i sierż. szt. Paweł Majczyna z Komendy Powiatowej Policji w Siedlcach.

Kolejny odcinek z cyklu już za tydzień. Śledź na bieżąco nasze profile w mediach społecznościowych. Więcej o pracy policyjnych psów i ich przewodników dowiesz się również z najnowszego programu „Najlepszy pies w Policji” emitowanego w każdy wtorek o 22.00 na kanale HISTORY.

ZOBACZ NAGRANIE

(Biuro Komunikacji Społecznej KGP)

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.