Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: ZSS nr 2 zbiera pieniądze na X. Piknik Integracyjny. Potrzeba 20 tys. zł!

  • Dodano: 2019-04-24 19:30, aktualizacja: 2019-04-28 20:55

Dziesiąta edycja Pikniku Integracyjnego Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 już wkrótce. Organizacja imprezy wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Pomożecie?

X Jubileuszowy Piknik Integracyjny organizowany przez Zespół Szkół nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej odbędzie tradycyjnie na terenie Domku Harcerskiego i przyległego boiska. Impreza przyciąga co roku tłumy mikołowian, którzy chcą wesprzeć działalność szkoły i jej uczniów. W ubiegłym roku piknikowi przyświecało hasło „Witajcie w naszej bajce”. 

Każda edycja Pikniku oznacza stworzenie bogatego i różnorodnego programu, w którym pojawiają się tradycyjnie loteria fantowa wraz z losowaniem nagród, bieg integracyjny dla dzieci i młodzieży, turniej gier planszowych, występy tańca i gimnastyki, warsztaty pierwszej pomocy czy taktyk i technik interwencyjnych, prezentowanych przez mikołowskich policjantów. 

Organizacja imprezy wiąże się nie tylko z nakładem czasu i pracy, ale przede wszystkim z zapewnieniem zaplecza finansowego. To blisko 20 tys. złotych! To spore koszty dla budżetu szkoły i stąd właśnie wziął się pomysł utworzenia zbiórki pieniędzy.

Celem zrzutki jest X Jubileuszowy Piknik Integracyjny w Mikołowie organizowany przez Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie. Impreza organizowana corocznie ma na celu zintegrowanie środowiska lokalnego ze społecznością uczniowską – informują nauczyciele placówki.

Aby wesprzeć Zespół Szkół Specjalnych nr 2 wystarczy wpłacić datek w dowolnej kwocie na konto w serwisie zrzutka.pl

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.