Wiadomości z Mikołowa

Mikołów miał "nowego burmistrza". Zwycięzca zabawy charytatywnej objął stery nad miastem

  • Dodano: 2021-11-29 11:30

W piątek 26 listopada przez 2 godziny Mikołów miał "nowego burmistrza". Narady inwestycyjne, spotkania z mediami, miejska planistyka, wizytowanie inwestycji - to nie przelewki. Przekonał się o tym Wiktor - nowy, tymczasowy Burmistrz.

Mały burmistrz Mikołowa

Wiktor zwyciężył w zabawie charytatywnej, dzięki której na kilka godzin objął stery nad miastem. W arkana zarządzania samorządem wprowadzał go zastępca Burmistrza Mateusz Handel, bo właśnie na jego zaproszenie Wiktor zawitał do Urzędu.

– Z nieukrywaną przyjemnością mogłem pokazać mu "dzień z życia". Chłopak świetnie odnalazł się w nowej roli. Rozważał warianty nowych inwestycji, przez kamery monitoringu przyglądał się bezpieczeństwu miasta, sprawdził też, czy "serce" naszego ratuszowego zegara bije jak należy. Wiktor jako jeden z pierwszych mieszkańców Mikołowa mógł zwiedzić wnętrza nowej siedziby Centrum Aktywności Społecznej przy Rynku 2. Przy filiżance kakao snuliśmy plany o Mikołowie na przyszłe lata – powiedział nam Mateusz Handel zastępca burmistrza Mikołowa.

Wiktor udzielił także wywiadu prasowego i radiowego, a na koniec otrzymał od zastępcy burmistrza pamiątkowy certyfikat i pamiątki.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • jorg

    Przynajmniej nie szkodzi jak piechula :)

  • Adolf

    Przynajmniej ktos w tym urzedzie zaczal robic, niby 2 godziny ale to i tak duzo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.