Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: Gnał Gliwicką, przekraczając prędkość o ponad 50 km/h. Stracił prawo jazdy

  • Dodano: 2023-06-09 07:00, aktualizacja: 2023-06-09 07:10

Drogówka zatrzymała kierującego bmw, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym w Mikołowie o ponad 50 km/h. Mieszkaniec Olkusza został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, 13 pkt karnymi i utratą prawa jazdy.

Policjanci przypominają: o tym, że wjechaliśmy do obszaru zabudowanego, informuje znak D-42, czyli podłużna biała tablica z czarnym konturem miasta.

Z prędkością 108 km/h na ulicy Gliwickiej w Mikołowie

20-latek został "trafiony" przez policyjny radar w Mikołowie na ulicy Gliwickiej w środę po północy. Mieszkaniec województwa małopolskiego miał na liczniku 108 km/h, więc o 58 za dużo. Pośpiech kosztował go aż 13 punktów karnych, 1500 złotych mandatu i co najgorsze dla kierowcy - utratę prawa na jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Pamiętajmy, że głównymi przyczynami zdarzeń drogowych jest lekceważenie przepisów ruchu drogowego - między innymi przekroczenie dopuszczalnej prędkości, niewłaściwe wyprzedzanie, a także zmęczenie oraz niedoświadczenie młodych kierowców. Apelujemy o ostrożność i rozwagę! Pozwólmy dojechać bezpiecznie do celu sobie i innym! - apelują policjanci KPP Mikołów.

Komentarze (1)    dodaj »

  • tadek z Łazisk

    Jak mawiał klasyk: " BMW - to stan umysłu "- niestety

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również