Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Miejska Biblioteka na podium konkursu Wspólne Czytanie!

  • Dodano: 2017-10-23 10:45

Ponad 22 tysiące głosów – w takiej liczbie (stan na dziś) mikołowianie wspierają Miejską Bibliotekę Publiczną. Nasza książnica ma realne szanse utrzymać pierwszą lokatę w konkursie, w którym do wygrania jest 250 nowych książek!

Na najwyższe miejsce podium mikołowska biblioteka wskoczyła z pozycji 14. w ubiegły piątek. Tym samym, mieszkańcy miasta pokazali, jak bardzo zależy im na wsparciu instytucji w uzupełnieniu księgozbioru o ćwierć tysiąca nowych tytułów. Dodatkową nagrodą są wygodne fotele, nie tylko do czytelniczego relaksu. Mają one przede wszystkim służyć rodzicom czytającym książki swoim pociechom. Taka jest bowiem główna idea konkursu zorganizowanego przez producenta Kinder Mlecznej Kanapki – popularyzacja wspólnego czytania dorosłych i dzieci.

Aby zagłosować na Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie trzeba zarejestrować się na stronie wspolneczytanie.pl, znaleźć profil MBP Mikołów w wyszukiwarce bibliotek i oddać głos. Warto jednak pamiętać o regularnym odwiedzaniu strony, bo zwiększa to szanse mikołowskiej książnicy na zwycięstwo. Codziennie można bowiem oddać tylko jeden głos.

Pula nagród w konkursie to 50 tysięcy książek – pierwsza dwudziestka bibliotek otrzyma zestawy 250 książek i wygodne pufy do czytania, sto kolejnych pakiety po 50 książek. Reszta, czyli 40 tysięcy tytułów zostanie rozdanych osobom biorących udział w akcji promocyjnej poprzez głosowanie.

Konkurs potrwa do 31 października, więc trzeba się spieszyć!

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.