Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Mamy to! Mikołów na biletach Metropolii GZM!

  • Dodano: 2018-04-20 10:30

Mikołowianie szturmem zdobyli profil Metropolii na Facebooku. W ten sposób nasze miasto zostało jednym z 6 finalistów konkursu. Grafika budynku Urzędu Miasta znajdzie się na biletach komunikacji!

Władze Metropolii podały na Facebooku wyniki ogłoszonego kilka tygodni temu konkursu. Pojawił się wtedy pomysł na ozdobienie limitowanej letniej edycji papierowych biletów komunikacji metropolitalnej grafikami sześciu wybranych przez internautów miast zrzeszonych w GZM.

Mikołowski rynek znalazł się wśród 41 propozycji wybranych przez członków GZM (to obiekty, scenerie i pomniki). Warto przypomnieć, że wygraliśmy pierwszy etap plebiscytu ponad 1000 głosów i weszliśmy – obok 11 konkurentów – do finału konkursu. Głosowanie zakończyło się dziś o 10:00 i zgodnie z wynikiem podanym na Facebooku, Mikołów zajął 4. Miejsce w ostatecznym głosowaniu, obok Katowic, Piekar Śląskich, Bytomia, Sosnowca i Będzina.

Tym samym, podczas wakacji będzie kasować bilety, na których znajdzie się grafika przedstawiająca Urząd Miasta i fragment mikołowskiego rynku.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.