Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Kompletnie pijana matka z 4-latkiem na przystanku

  • Dodano: 2017-08-16 07:45, aktualizacja: 2017-08-14 11:55

W minioną niedzielę policjanci z Komisariatu Policji w Orzeszu otrzymali informację matce, która pijana opiekuje się dzieckiem.

Zgłoszenie potwierdziło się. 40-letnia mieszkanka Mikołowa miała w organizmie 2,5 promila alkoholu, a pod swoją opieką 4-letniego synka. W takim stanie próbowała dotrzeć do domu. Niezależnie od konsekwencji karnych kobieta odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

Po godz. 14.00 stróże prawa z orzeskiej patrolówki zostali skierowani do centrum miasta, gdzie z miejscowego baru miała wyjść nietrzeźwa kobieta opiekująca się małym dzieckiem. Osobę odpowiadającą rysopisowu policjanci zauważyli na pobliskim przystanku autobusowym. To tam 40-latka oczekiwała na autobus. Wraz z nią był 4-letni syn kobiety. Jak się okazało, nieodpowiedzialna matka miała w organiźmie miała 2,5 promila alkoholu i wyraźny problem z utrzymaniem równowagi. Kobieta tłumaczyła się, że jej stan jest efektem.. odwiedzin u koleżanki. Po zakończonych czynnościach 4-latek został przekazany pod opiekę ojca.

Policja teraz sprawdza, czy swoim zachowaniem kobieta naraziła swojego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. O całej sytuacji powiadomiony zostanie także sąd rodzinny.

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.