Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Kolory walczą o 40 tysięcy złotych

  • Dodano: 2017-11-19 19:00, aktualizacja: 2017-11-19 23:15

Mikołowska grupa Kolory, związana z Centrum Krawczyka 21, bierze udział w Festiwalu Supportów. 

Hasłem festiwalu jest „Każdy kiedyś był pierwszy”, a jego celem jest wypromowanie młodych, mało znanych zespołów muzycznych. Zwycięzca festiwalu będzie miał szansę zagrać przez szeroką publicznością w czasie Hej Festu w Zakopanem. Na etapie eliminacji zgłoszone w konkursie zespoły zagrają w Klubie Muzycznym Forty Kleparz w Krakowie (Kolory zagrały 12 listopada przed T.Love). W tym czasie, 10 zespołów i solistów prezentuje 45-minutowe koncerty przed zgromadzoną publicznością. Finaliści zaprezentują się w czasie zimowej edycji Krynica Źródłem Kultury. Główną nagrodą w plebiscycie jest 40 tys. złotych na nagranie płyty.

W międzyczasie uczestnicy festiwalu wezmą również udział w specjalnych warsztatach, które w styczniu odbędą się w Muzycznej Owczarni w Jaworkach. Artyści są oceniani przez jury oraz samych fanów. Następnie festiwal przeniesie się do Krynicy, gdzie odbędą się półfinał i finał. Zwycięzca zagra przed ogromną publicznością w czasie Hej Festu w Zakopanem.

Trzymajmy kciuki za Kolory, a w miarę możliwości wspierajmy ich w trakcie występów. Głosy publiczności stanową 40 proc. finalnej oceny zespołów, więc z nami mają szansę na spełnienie swoich marzeń.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.