Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Kolejne wejście do nielegalnego salonu gier

  • Dodano: 2020-10-23 13:30

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą mikołowskiej komendy wraz z funkcjonariuszami KAS z Bielska-Białej weszli do lokalu w centrum Mikołowa, w którym odbywał się nielegalny proceder gier hazardowych. Zarekwirowane zostały automaty, gotówka oraz telefon komórkowy. Winnym naruszenia przepisów prawa grozi nie tylko wysoka grzywna, ale także kara do 3 lat więzienia.


Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z mikołowskiej komendy, uzyskali informację, że w jednym z lokali w centrum miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z bielskimi funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do lokalu przy ulicy Pszczyńskiej.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli trzy urządzenia wykorzystywane do nielegalnych gier hazardowych, blisko tysiąc złotych gotówki oraz telefon komórkowy, który miała przy sobie pracująca w tym miejscu 62-letnia kobieta. Wszystko to trafiło do depozytu.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Kolejne wejście do nielegalnego salonu gier

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Kuba Batanachama

    Właściciel nie chciał,, współpracować?"?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.