Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Kolejne nielegalne automaty przejęte przez mikołowskich policjantów

  • Dodano: 2020-06-04 15:30

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie przejęli kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych. Znajdowały się one w jednym z lokali w centum miasta. Sprawę przejęli już funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Bielska-Białej. Właścicielom zabezpieczonych automatów może grozić kara do 3 lat więzienia.

Policjanci po raz kolejny weszli do jednego z lokali przy ulicy Pszczyńskiej w Mikołowie

Tym razem udało się zabezpieczyć 3 automaty. Wartość zarekwirowanych maszyn oszacowana została na około 15 tysięcy złotych. Właścicielowi automatów jak również osobie, która wynajęła lokal za popełnione przestępstwo grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Pomimo grożących surowych konsekwencji w dalszym ciągu znajdują się osoby, które trudnią się tego typu procederem, a także znajdują się właściciele nieruchomości którzy nie interesują się pod jaką działalność wynajmują należący do nich lokal.

Policjanci i celnicy zapewniają, że w dalszym ciągu będą bezwzględni w zwalczaniu tego nielegalnego oraz społecznie szkodliwego procederu.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mikolowianin

    Rozumiem, że zostaną za to kupione 3 respiratory, bo 100 tys. kosztuje jeden, potrzebne w szpitalach nie tylko wtedy, jak jest Covid, a których w mikołowskich szpitalach brak

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.