Wiadomości z Mikołowa

Kierująca holowanym autem sprawcą kolizji w Łaziskach Górnych

  • Dodano: 2021-01-15 07:00, aktualizacja: 2021-01-14 21:07

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło na jednej z ulic w Łaziskach Górnych. Kierująca holowanym samochodem wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas.

13 stycznia po godzinie 13:00 policjanci mikołowskiej drogówki zostali skierowani do Łazisk Górnych na ulicę Wyrską, gdzie doszło do zderzenia dwóch osobówek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ukierująca fordem mieszkanka Mikołowa, której to pojazd był holowany przez inny, utraciła panowanie nad nim i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jadąca prawidłowo z naprzeciwka kierująca oplem, mimo wszelkich starań, nie zdołała uniknąć zderzenia. W momencie kiedy doszło do kolizji, kierujący, który holował forda, odjechał z miejsca zdarzenia.

Okazało się, że mikołowianka była trzeźwa, jednak nigdy nie miała uprawnień do kierowania pojazdami

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz biorących w nim udział samochodów. Zebrane materiały trafiły do Referatu Wykroczeń mikołowskiej komendy, gdzie zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające. Według relacji świadków holowanie przebiegało w sposób niezgodny z przepisami ruchu drogowego, zatem osoby w nim uczestniczące, za popełnione wykroczenia, będą musieć ponieść konsekwencje prawne.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Tadek

    same asy w rejonie Mikołowa jeżdzą, jedna naćpana wjechała pod pociag, drugi geniusz śmieciary wjechał pod zakaz na przejezd a tu widac kolejna nie panuje nad kierownicą , strach jechac w okolice Mikołowa bo pewnie wiecej tam takich asów jeździ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.