Wiadomości z Mikołowa

"Hollywood na placu" - spektakl na Dzień Kobiet w Mikołowie

  • Dodano: 2024-02-12 09:30

W sobotę, 9 marca, MDK w Mikołowie zaprasza na znakomity spektakl z okazji Dnia Kobiet - "Hollywood na placu” w wykonaniu Teatru dla Dorosłych z Bierunia, który ostatnio zachwycił widzów przedstawieniem "Chop od mojij baby".

"Hollywood na placu" na deskach MDK Mikołów

Amerykański sen to nie mrzonki. Niejeden już przekonał się, że to prawda, niejeden też dotkliwie się na tym śnie zawiódł. Czy śląska gospodyni, może przeżyć swój American Dream? Czy sąsiedzka przyjaźń będzie silniejsza niż chęć zrobienia kariery? I jakich pieniędzy trzeba, aby kino niezależne stało się komercyjnym? Najnowsza komedia Teatr dla Dorosłych w Bieruniu pt. "Hollywood na placu" zaprasza widzów na plac, na którym, jak już wiemy z innych spektakli bieruńskiej grupy, dzieją się rzeczy co najmniej niespodziewane. Spektakl zrealizowany z gościnnym udziałem Izoldy Czmok z katowickiej telewizji, pozwoli widzom zanurzyć się w filmowy świat, poznać jego tajemnice i mroczne zakamarki. Oczywiście całość podana ze swadą i humorem w pięknej śląskiej godce. "Hollywood na placu" po prostu trzeba zobaczyć!

Występują: Bożena Tomala, Jakub Łasicki, Dagmara Kupczyk, Monika Bulanda, Marian Synowiec, Magdalena Górkiewicz, Mateusz Duraj, Bartłomiej Jarosz, Joanna Lorenc

Reżyseria: Joanna Lorenc
Scenariusz: Marcin Melon
Scenografia: Iga Słupska
Muzyka: Mateusz Augustyn
Realizator: Radosław Zając

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Kasie MDK oraz przez stronę internetową od 8 stycznia. Bilety ulgowe w cenie 35 zł (dla emerytów, rencistów i inwalidów) dostępne są wyłącznie w Kasie MDK po okazaniu stosownej legitymacji.

"Hollywood na placu" - spektakl na Dzień Kobiet w Mikołowie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również