Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Gwiazda wygrała turniej w Mikołowie

• Dodano: 2011-02-21 18:15

Hala Sportowa MOSiR w Mikołowie w ubiegłą sobotę (19 lutego) gościła młodych trampkarzy rocznika 2000 podczas "I Halowego Turnieju Trampkarzy w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u. Zwycięzcami okazali się młodzi zawodnicy Gwiazdy Ruda Śląska.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn: Gwarek Ornontowice, MOKSiR Chrzanów, Górnik Libiąż, AKS Mikołów, MUKP Dąbrowa Górnicza, T.S. Mieszko - Piast Cieszyn, Gwiazda Ruda Śląska, Akademia Piłkarska 21 z Krakowa.

W meczu o 3. miejsce drużyna AKS-u Mikołów minimalnie przegrała z Górnikiem Libiąż w stosunku 2:3. W finale Gwiazda Ruda Śląska pewnie pokonała drużynę Akademii Piłkarskiej 21 z Krakowa. Drużyny z miejsc 1-3 otrzymały puchary, medale oraz dyplomy.

Królami strzelców z 5 trafieniami zostali Denis Sobecko z Gwiazdy Ruda Śląska i Patryk Plewka z Górnika Libiąż, najlepszym bramkarzem wybrano Macieja Krupopa z Gwiazdy Ruda Śląska, a najlepszym zawodnikiem Krzysztof Iwanicki z Akademii Piłkarskiej 21 z Krakowa. Podczas turnieju został również zorganizowany konkurs żonglerki, w którym bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Otrębski z MOKSiR Chrzanów, podbijając piłkę 95 razy.