Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Gostyń: Pseudokibice w natarciu!

  • Dodano: 2017-11-14 12:15

Do mikołowskiej policji trafiło kilka zgłoszeń o pojawieniu się pseudokibiców w Gostyni. Mundurowi apelują, aby natychmiast zgłaszać obecność podejrzanych osób.

Mieszkańcy informują w swoich zgłoszeniach o samochodach na obcych rejestracjach, w których poruszają się pseudokibice. Zwykle zauważano ich w okolicy ulic Rybnickiej i Zajęczej w pobliżu szkoły.

Do tej pory te informacje są nie potwierdzone, ale odpowiadamy na każde zgłoszenie. Trzeba jednak pamiętać, że dojazd służb na Gostyń może zająć trochę czasu, ze względu na odległość od komendy – wyjaśnia st. sierż. Ewa Urbańczyk, oficer prasy Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

Policja apeluje, aby spisywać podejrzane numery rejestracyjne, które zaczynają się od liter SB, a w miarę możliwość robić zdjęcia pojazdów i samych pseudokibiców. Zgłoszenia można dokonać bezpośrednio u dzielnicowego sierż. szt. Dariusza Cubera pod numerami telefonów (32) 737 72 69 lub 723 65 65 29.

Jak zapewnia rzeczniczka mikołowskiej policji, pseudokibice mogli się pojawić na Gostyni w związku z planowaną „ustawką” pomiędzy kibicami dwóch drużyn piłkarskich, która miała się odbyć przy ul. Pszczyńskiej w pobliżu lasów kobiórskich.

Na miejsce w planowanym terminie „ustawki” wysłaliśmy służby prewencyjne i patrole drogowe, jednak pseudokibice ostatecznie się nie pojawili. Mimo to, prosimy mieszkańców o czujność i natychmiastowe zgłaszanie podobnych incydentów – zaznacza st. sierż. Urbańczyk.

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Jaca

    Ino Ruch

  • Tg

    Kolego SB rejestracja czyli Sosnowiec i Bielsko szukało was a ruchu nie było widać

  • Ls

    Przyjedź jutro

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.